1.2 litrelik yeni motorlu C-Elysée Türkiye’de

 1.2 litrelik yeni motorlu C-Elysée Türkiye’de

Citroen C-Elysee 1.2 VTi www.e-motoring.com
Dizel motorlarla yarışabilecek kadar düşük yakıt tüketim değerleri olan ve fiyatıyla kolay erişilen Citroën C-Elysée 1.2 VTi PureTech; BMP versiyonu ile tüm Citroen Yetkili Satıcı showroomlarında yerini aldı. C-Elysée 1.2 VTi BMP; çekici, ekonomik ve özellikle yoğun şehir içi kullanımda konforlu bir sedan otomobil arayan müşteriler için oldukça ideal bir seçenek. Citroën C-Elysée yeni nesil 1.2 VTi PureTech motoruyla sınıfının en düşük yakıt tüketimini ve yüksek performansını bir arada sunan özel bir model olarak dikkat çekiyor.

Zengin donanım seçenekleri sunuyor…
Citroën C-Elysée 1.2 VTi BMP Confort ve Exclusive seçenekleri ile tüketiciler ile buluşuyor. Rahat sürüşleri garanti eden Confort versiyonu 37.500 TL’lik iddialı bir fiyat etiketi olan C-Elysée 1.2 VTi BMP, ESP, ABS, sürücü ve yolcu hava yastığı, USB Bluetooth, elektrikli ön ve arka camlar gibi konfor ve güvenlik ekipmanlarını standart olarak sunuyor. Arka park sensörü, 16” alüminyum jant, dijital klima ve yan hava yastıkları gibi extra özellikler sunan Exclusive versiyonunda ise 39.800 TL’lik bir fiyatla satışa sunuluyor.

Citroen C-Elysee 1.2 VTi www.e-motoring.com
Hem düşük yakıt tüketimi hem ekonomik hem şık…
Tamamen yeni olarak tasarlanan 3 silindirli benzinli motor C-Elysée 1.2 VTi BMP, performans ve tasarrufu bir arada sunuyor. Citroën C-Elysée 1.2 VTi BMP; yakıt tüketimi ile dizel motor kadar az yakan gerçek anlamda tasarruflu benzinli motor seçeneği sunuyor. Şehir dışı kullanımda 100 km’de 4,3 lt, şehiriçinde ise 6,4 lt’lik değere sahip olan, Citroën C-Elysée 1.2 VTi BMP ortalamada ise 5,1 lt yakıt tüketimi ile dizeller kadar az yakan bir otomobil olduğunu gösteriyor. Citroën C-Elysée 1.2 VTi BMP, 72 HP’lik gücü ve düşük devirde elde ettiği performans ile dikkat çekiyor.