Yeni 208 Advertisement

4. Ticari Araçlar, Otobüs ve Yan Sanayi Fuarı açılıyor

 4. Ticari Araçlar, Otobüs ve Yan Sanayi Fuarı açılıyor

Ford-Tourneo-Connect www.e-motoring.com
14-17 Kasım 2013 tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan COMVEX 4. TİCARİ ARAÇLAR, OTOBÜS VE YAN SANAYİ FUARI, otomotiv sektörünü buluşturuyor. Avrasya bölgesinin yeni ticari fırsatlar yaratan platformu 4.Comvex İstanbul Fuarı, otomotiv dünyasının kalbi olan ticari araçlar, otobüs ve yan sanayi sektörünü bir araya getiriyor.

Ticari fırsatlar diyarı olarak adlandırılan platformun kapısı; 14 Kasım 2013’te açılırken, Türkiye’nin en prestijli fuarlarını organize eden ve ev sahipliği yapan Tüyap, her yıl olduğu gibi bu yıl da markasının gücüyle sektör profesyonellerini ve ziyaretçilerini 17 Kasım 2013’e kadar ağırlıyor olacak. Fuarda Fiat, Fiorino Combi Trekking, Doblo Combi Premio Black ve Doblo Cargo Maxi XL, kompakt pick-up modeli Practico ile Ducato Delux minibüs ve kamyonet versiyonlarını tüketicilerin beğenisine sunacak. Mercedes-Benz otobüsten kamyon ve hafif ticari ürün gamına tam kadro yer alırken Ford Otosan, Yeni Transit başta olmak üzere Yeni Connect ve Yeni Courier’i Türkiye pazarına ilk kez fuarda sergileyecek. Ford Otosan ayrıca Kocaeli Fabrikası’nda üretilen ve geçen yıl tanıtılan Custom Serisi’nin de Orta Tavan yüksekliğine sahip versiyonunu fuarda sergileyecek.

Ford-Tourneo-Courier www.e-motoring.com
Rusya’nın en büyük ticari araç markası olan ve Mersa Otomotiv Distribütörlüğü’nde Türkiye’de de üretim yapan Gaz, ülkemizde üretilecek yeni modeli Gazelle NEXT’i ilk kez ziyaretçilerle buluşturacak. Temsa Motorlu Araçlar ise Mitsubishi L200 4×2 Invite, L200 4×4 Instyle, Mitsubishi Fuso Canter B75L, B75 Duonic ve yeni piyasaya sunulacak olan 6,5 tonluk hafif kamyonu B65L ticari araçlarını sektörle buluşturacak. Anadolu Isuzu da standında ürün gamındaki modellerin tümüne yer veriyor. Fuarda, pick-up grubunda; paletli D-MAX 4×4 , D-MAX 4×4 A/T V Cross, D-MAX 4×4 LTD Offroad, D-MAX 4×2 LTD; otobüs grubunda; Visigo, Novo Lux, TURKUAZ, Citibus, Citibus CNG ve Novociti; N Serisi grubunda ise NPR 3 Dingil, NPR 10 Kamyon ve NLR kamyonet modellerini sergileyecek. Karsan da kendi markasını taşıyan yeni toplu taşımacılık ürün ailesinin ilk üyesi JEST’i, aynı ürün ailesine ait “CXL” ve “MPXL” proje kodlu prototiplerini ve 18m körüklü BredaMenarinibus marka otobüsünü ziyaretçilerin beğenisine sunacak.

Mercedes-Benz_Comvex www.e-motoring.com
Bulunduğu coğrafyada sektörün hareket noktası olan Comvex İstanbul, orta ve yüksek teknolojili üretimde Avrasya’nın üretim üssü olarak göze çarpıyor. Fuar, katılımcı firmaların marka bilinirliğini güçlendirirken, ihracat imkanlarını arttırıyor, potansiyel müşterileri bir araya getiriyor, yeni dağıtım kanalları sağlıyor ve satış sürecini hızlandırıyor.
 2011 yılında 15 ülkeden 184 firma ve firma temsilciliğinin katılımı ile, 48 ülkeden 33 bini aşkın ziyaretçi akınına uğrayan fuar, bu yılda yerel ve uluslararası arena da ses getirmeyi hedefliyor. 4.Comvex İstanbul Ticari Araçlar, Otobüs ve Yan Sanayi Fuarı farklı sektörlerde ticari araç ihtiyacı olanları Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’ne bekliyor.