Aralık’ta Fiat alınır

 Aralık’ta Fiat alınır

Fiat, Aralık ayında 2011 yılının cazip son fırsatlarını sunuyor. Fiat tarafından Aralık ayına özel olarak gerçekleştirilen kampanya kapsamında, 2012 model Fiat marka otomobillere % 15’e varan oranlarda fiyat avantajlarıyla sahip olunabiliyor. Fiat müşterileri tarafından büyük ilgi gören “Benzinli Fiyatına Dizel Fiat Linea” kampanyasından yararlanmak isteyenlere de Aralık ayında son bir şans sunuluyor. Ayrıca, binek modelleri için Koç Fiat Kredi desteğiyle Fiat Finans’tan kredi kullanacak olan Fiat müşterileri sıfır faizle 20 aya kadar vadeli özel kredi fırsatından yararlanabiliyor.
31 Aralık tarihine kadar geçerli olan kampanya kapsamında, Fiat Grande Punto ve Punto Evo modellerinde indirim oranı % 11’i bulurken, Fiat Albea Sole ve Palio Sole modellerini tercih eden müşteriler ise % 8’lik avantajdan yararlanabiliyorlar. Kampanya kapsamında Fiat Grande Punto’ya 29.940 TL’den, Fiat Punto Evo’ya 31.737 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabiliyor. Ekim ayına özel olarak Fiat Albea Sole 26.576 TL’den, Fiat Palio Sole ise 23.236 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Fiat’ın ikonik modeli Fiat 500 ise 35.700 TL’den başlayan fiyatlarla Fiat showroomlarında müşterilerini bekliyor. Fiat’ın ilk olarak 1980 yılında üretmeye başladığı ve ekonomik mini şehir otomobilleri alanında yepyeni bir sayfa açarak 31’inci yaşını deviren efsanevi modeli Panda da 23.950 TL’den başlayan kampanyalı satış fiyatı ile dikkat çekiyor. Fiat’ın kompakt hatchback sınıfında yer alan temsilcisi Fiat Bravo, 38.390 TL’den başlayan tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim satış fiyatıyla öne çıkıyor.
“Benzinli Fiyatına Dizel Fiat Linea” sahibi olmak için son şans!
“Benzinli Fiyatına Dizel Fiat Linea” kampanyasından yararlanmak isteyenlere de Aralık ayında son bir şans sunuluyor. Tofaş’ın Bursa’daki fabrikasında yüksek kalite standartlarında üretilen Fiat Linea’nın benzinli ve dizel motorlu versiyonlarının fiyatlarını eşitleyen Fiat, yoğun ilgi gören “Benzinli Fiyatına Dizel Fiat Linea” kampanyası Aralık ayında son kez uzatıldı.
Fiat Linea’nın 1.4 litre Fire 77 HP ile 1.3 litre 90 HP Multijet motorlu versiyonlarının fiyatları birbirlerine eşitleyen kampanya kapsamında Fiat Linea’nın 1.3 litre 90 HP Multijet versiyonuna % 15’lik avantajla 33.560 TL’den başlayan anahtar teslim satış fiyatıyla sahip olunabiliyor.
100 km’de ortalama 4.9 litrelik yakıt tüketim değeriyle satın alırken de kullanırken de tüketici dostu olan 1.3 litre Multijet motorlu Fiat Linea, hem estetik tasarımı hem de boyutlarıyla ekonomik sedan müşterilerinin beklentilerini ideal biçimde karşılayabiliyor. 500 litrelik bagaj hacmi, arka koltuklarının yatırılmasıyla 870 litreye kadar yükselen Fiat Linea, kalabalık aileler ve uzun yolculuklar için gerekli yükleme alanı sunabiliyor.

0 faizle 20 aya kadar vadeli kredi imkanı
Fiat ayrıca, Aralık ayına özel olarak binek otomobil modelleri için Koç Fiat Kredi desteğiyle Fiat Finans’tan kredi kullanacak olan müşterilerine 0 faizle kredi imkanı sunuyor. Fiat Finans tarafından sunulan bu özel kredi fırsatı kapsamında Fiat müşterileri, 20 bin TL’ye kadar % 0 faizle 20 ay vadeli kredi fırsatından yararlanabiliyorlar.