Arka koltuk imparatorluğu!

 Arka koltuk imparatorluğu!

Skoda’nın orta-üst segment temsilcisi Superb, bu yılın Ocak-Şubat döneminde yüzde 5.9 oranında pazar payı elde ederek segmentinde 7. sıraya yerleşti. Kalitesiyle “Altın Direksiyon” ödülü başta olmak üzere kazandığı birçok prestijli ödülün yanı sıra, güvenlik kriterleri açısından da bağımsız bir kuruluş olan Euro-NCAP tarafından yapılan testlerde beş yıldız alan Superb, göz alıcı tasarımını, üstün teknoloji ile donatırken, geniş motor seçeneği, cazip fiyatları ve avantajlı kampanyaları ile tercih ediliyor.
Rakipsiz arka koltuk
Modelin rakipsiz özelliğiyse arka koltukta sunulan olağanüstü diz mesafesi. Skoda Superb konfor ve fonksiyonellikle donattığı ferah iç tasarımı ile sınıfının en hacimli aracı olma özelliğini taşıyor. Boyutların prestijli orta sınıf araçların üstünde olması, özellikle arka koltukta oturanlara olağanüstü geniş oturma alanı ve diz mesafesi sağlıyor. Ön ve arka koltuklarda bulunan 8 havayastığına ek olarak diz havayastığı da sunuyor.
1.4 litre TSI 125 HP ve 1.8 TSI 160 HP benzinli, 1.6 litre TDI 105 HP, 2.0 TDI 140 HP ve 2.0 TDI 170 HP olmak üzere 5 farklı motor seçeneğiyle satışa sunulan Superb’te 1.8 litre TSI ve 2.0 TDI motor seçeneklerinde kesintisiz sürüş keyfi sunan DSG otomatik şanzıman teknolojisi de mevcut.
Çek markanın Türkiye distribütörü Yüce Auto showroomlarında 46.970 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulan Superb, VDF işbirliği ile düzenlenen yüzde 0.93 faiz oranı ve 60 aya kadar ulaşan sabit ödemeli kredi kampanyası ile de avantaj sunuyor.