Back-Up yolda hizmet veriyor

 Back-Up yolda hizmet veriyor


Otomobille seyahat planınız var. Tam yola çıkacaksınız, marş basmıyor. Otobanda mola verdiniz, yola çıkacaksınız ve akünüz bitti. Yolda benzinci yok ve benzininiz bitti. Yol boyu Murphy kanunlarının yakanızı bırakmadığını düşünüyorsanız, hayatı kolaylaştıran çözümler bütünü Back-Up bunu tersine çeviriyor. Back-Up Yolda Destek Hizmetleri’yle Türkiye’nin her yerinde 7 gün 24 saat boyunca, bir telefonla yolda yardımınıza koşuyor.

Emniyet Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgiye göre Türkiye’de 8 milyonu aşkın kişisel otomobil trafikte bulunuyor. Bu kadar çok otomobil olunca, otoparkta veya trafikte birçok aksilik yaşanabiliyor. Sürücüler otoparktan çıkarken duvara çarpabiliyor, anahtarını kaybedebiliyor, benzinleri veya aküleri bitebiliyor, marş basmayabiliyor, kazalar artıyor… Hayatın her anında üyelerinin ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunan Back-Up, Yolda Destek Hizmetleri ile yol boyunca üyelerini yalnız bırakmıyor.

Back-Up Yolda Destek Hizmetleri, Türkiye’nin her yerinde, 7 gün 24 saat, bir telefonla üyelerinin yoldaki sorunlarına çözüm üretiyor. Back-Up Yolda Destek Hizmetleri kapsamında aracın anahtarı kaybedildiğinde Araç Çilingiri Hizmeti veriliyor. Araç arızalanıp yolda kaldığında istenilen noktaya Back-Up’ın Çekici Hizmeti sayesinde ulaştırılıyor. Akü veya benzin bitmesi halinde Akü ve Benzin Takviye Hizmeti sağlanıyor. Araç kaza sonrası serviste kaldığında üyeliklere göre değişen limitlerde ücretsiz olarak Kaza Sonrası İkame Araç Hizmeti veriliyor. Aklınızda bulunsun…