Beraber gidelim

 Beraber gidelim

i-motoring.com’dan merhaba. i-motoring.com, bağımsız, bireysel ve içeriğini belli filtrelerden geçirecek keyifli bir butik otomobil portalı olabilme amacıyla yayında. Artık Avrupa’da yılın 1 numaralı otomobili seçimlerinde 6 yıl üst üste  jüri üyeliği yaptığım, yayına bağımlı test pilotluğu/editörlüğü günlerim çok gerilerde kaldı. Bundan sonra “profesyonel kullanıcı” gözüyle yapılacak test sürüşleri, seçilmiş haberler, aktüel gelişmeler ve gülümsetebilecek maganizel yaklaşımlarla internet dünyasında olacağım. Hep iddia ettiğim gibi otomobiller -ülkemizin ilkel trafik koşullarında ne kadar olabilirse artık!- keyifle yaşanması gereken araçlardır. Surat asmadan, resmi gazete edasıyla rakamlara boğulmadan, sürüş keyfini/keyifsizliğini kelimelerle öne çıkartarak modern, şehirli ve keyifli bir vizyonla söz edeceğim onlardan. Bilgi ve tecrübeyle otomobillerin ruhunu okuyarak, en önemlisi de dürüstçe yazılmış yazılarla i-motoring.com ziyaretçilerine hitap etmeyi hedefliyorum. Motoring araç sürmek, aracı da keyif için sürmek demek. Keyif için yapılan yolculuk diyenler de var… Peki, bundan sonra keyif için sürüyorum, geliyor musunuz?
Süreyya İZGİ

2 Yorumlar

  • Dünya üzerindeki varlığından haberdar olduğumdan itibaren Süreyya İzgi markasının neler yaptığını takip ediyorum. Bu site yaptığı diğer kaliteli işlerin bir birikimi olacağı için muhtemelen en keyiflisi olacaktır.
    Kullandığınız üslup, paylaşımlarınız, aydınlatmalar ve her şey için teşekkür ederiz.
    i-motoring’in yolu hep açık olsun.

  • sevgili devrem yaptıkların her zaman taktire şayen buluyorum keyif denince biraz cereme çekmek gerekiyo ben cektim ve şimdi keyfini sürüyorum.başarılar.rıdo

Bu yazı yorumlara kapalıdır.