Bir Mazda kampanyası

 Bir Mazda kampanyası

Mazda, yeni yıl öncesi gerçekleştirdiği son kampanyasında yine avantajlı fırsatlar sunuyor. Kasım ayı içinde satışa sunulan, son beş yılda yüzün üzerinde ödül kazanan Mazda’nın lokomotif modeli Mazda 3, gerek yeni donanımı gerekse yeni tasarım, iç ve dış renk seçenekleri ile Mazdaseverler tarafından beğeniyle karşılandı. Mazda Türkiye, yeni yıla girmeden önce “Son Fırsatlar Kampanyası”nda makyajlanmış 2012 yılı Mazda 3 modellerinde 2.500 TL tutarında indirim sunuyor.
2011 modeller de unutulmadı
“Son Fırsatlar Kampanyası”nda 2011 model yılı Mazda 2, Mazda 3, Mazda 6 ve Mazda BT-50 modellerinde ise 4000 TL’ye varan kaçırılmayacak avantajlar sunuluyor. Periyodik bakım; aracınız için temel gereksinim… Periyodik bakım; yakıt tüketimi, uzun araç ömrü, sürüş keyfi, emniyet ve güvenirlilik gibi konularda büyük fayda sağlamaktadır. Mazda müşterilerine kampanya kapsamında 31 Aralık tarihine kadar satın alınacak tüm otomobillerde 2 yıl veya 40.000 km’ye kadar olan periyodik bakımları hediye olarak sunuluyor.
Ayrıca, eski Mazda aracını getirene 1000 TL takas indirimi ve Mazda 6 modelinde ÖTV artışının yarısını karşılama kampanyası devam etmektedir.