Yeni 208 Advertisement

“BMW M Sürüş Günleri” Intercity İstanbul Park Pisti’nde yapıldı

 “BMW M Sürüş Günleri” Intercity İstanbul Park Pisti’nde yapıldı

BMW’nin yüksek performans markası BMW M, 50’nci yaş kutlamalarına Intercity İstanbul Park Yarış Pisti’nde gerçekleşen “M Tutkulu Sürüş Günleri” ile devam etti. Katılımcıların drift parkuru, zaman parkuru ve pist parkuru olmak üzere üç farklı sürüşle üstün performanslı M modellerini kullanma fırsatı bulduğu adrenalin dolu etkinlikte, sınırlı sayıda üretilen Yeni BMW M4 CSL de Türkiye’de ilk kez boy gösterdi. Intercity İstanbul Park Pisti’nde BMW M’in 50’nci yaşına özel olarak Borusan Otomotiv ve BMW Türkiye tarafından düzenlenen etkinlikte katılımcılar Türk ve Alman eğitmenlerin özel olarak hazırladığı drift, zaman ve pist parkurlarında BMW M3 Competition M xDrive Sedan, BMW M8 Competition M xDrive Coupé, BMW M4 Competition M xDrive Coupé ve tamamen elektrikli ilk M otomobili BMW i4 M50’yi yüksek hız limitlerinde kullanma fırsatı buldu.

Yeni BMW M4 CSL Intercity İstanbul Park’ta

BMW’nin en özel otomobillerinden biri olan ve geçtiğimiz yaz Concorso d’Eleganza’da tanıtılan, sınırlı üretim Yeni BMW M4 CSL de BMW M markasının 50’nci yaşına özel olarak Türkiye’de ilk kez boy gösterirken Contemporary İstanbul’da sanatseverlerin karşısına çıkan Jeff Koons imzalı BMW M850i xDrive Gran Coupé, tamamen elektrikli ilk M otomobili olan Yeni BMW i4 M50 ve Yeni BMW iX M60 gibi çok özel M otomobilleri de etkinlik boyunca yoğun ilgi gördü.

BMW M’in 50’nci yaşına özel “M Club”                                                                                                                                       

BMW M’in 50’nci yaş kutlamaları paralelinde hayata geçirilen, BMW’nin M otomobili sahiplerine yönelik hazırladığı M Club, üyelerine birbirinden özel ayrıcalıklar sunuyor. M Club’a dahil olan üyeler; Türkiye’ye yeni gelen BMW M modellerini ilk kez görme, yeni lanse edilen BMW M otomobillerini sipariş vermede öncelik, BMW Lifestyle Shop’ta geçerli  indirim ile servis işlemleri için ücretsiz vale hizmeti gibi haklardan faydalanacak. M Club üyeleri bu haklara ek olarak; M Club özel müşteri hattı, BMW M Club üyeleriyle birlikte deneyimsel buluşma günleri, Türkiye’de gerçekleşen pistte sürüş deneyimi etkinliklerine özel katılım daveti, BMW M kullanıcılarına özel global topluluk platformu, yurt dışında gerçekleşen BMW M müşteri aktivitelerine katılım önceliği, üst segment satış danışmanı hizmeti ve BMW M performans aksesuarlarında sene boyunca özel indirimler gibi farklı ayrıcalıklardan da faydalanıyor olacak.