Borusan’dan premium kiralama

 Borusan’dan premium kiralama

www.e-motoring.comBorusan Otomotiv Grubu’nun kalite standartları ve güvencesi, heyecan verici otomobillerle Premium Kiralama’da buluştu. 2000 adede yaklaşan filosu ile Borusan Otomotiv Premium Kiralama sadece Borusan Otomotiv’in temsil ettiği seçkin markaların kiralanmasına odaklanıyor ve Türkiye’de yeni bir iş modeline öncülük ediyor. 01 Haziran 2013 tarihi itibari ile Premium Kiralama hizmeti tüm Borusan Otomotiv Yetkili Satıcılarından alınabilmekte.

Borusan Otomotiv Premium Kiralama Ayrıcalıkları
Esnek Kiralama Süreleri ve Ödeme Planları
12 aydan 48 aya kadar değişen süre ihtiyaca göre belirlenebiliyor, dilenirse ara ödemelerle de en uygun hale getirilebiliyor. Otomobilin denetim pulu, trafik sigortası, kasko, muayene ve vergi işlemlerini takip etmek için de zaman kaybedilmiyor.

Otomobili Tasarlama ve Test Etme İmkânı
En güncel ürün bilgilerine sahip satış danışmanları ile model, renk, donanım belirlenip test filosundan deneme sürüşü ile performans da deneyimlenebiliyor.

Yedek Otomobil de Premium
Kaza, arıza gibi servis ihtiyaçlarında iş kaybı yaşanmaz, premium markalardan oluşan yedek otomobil havuzundan ikame otomobil tahsis ediliyor.

%100 Yetkili Servis, %100 Orijinal Parça
Tüm bakım ve onarımlar Borusan Otomotiv yetkili servislerinde orijinal parça ve ekipmanlar kullanarak yapılıyor. Lastik seçimlerinde BMW AG yönlendirmeleri dikkate alınıyor. Yağ değişimleri, motor arızaları, lastik ve akü değişimleri gibi her türlü hizmet, kiralama süresince sağlanır, periyodik bakım ve onarım masrafları ödenmek zorunda kalınmıyor.

Premium Kiralama İletişim Merkezi ve 7/24 Acil Yol Yardım
Premium Kiralama kullanıcıları, tüm ihtiyaçları için kendilerine özel 0850 252 4444 no’lu Premium Kiralama İletişim Merkezi ile acil durumlar için ise 444 22 99 no’lu Yol Yardım Merkezine 7/24 ulaşabilirler.