BURY Motion: iPhone’unuz emin ellerde

 BURY Motion: iPhone’unuz emin ellerde

iPhone 4 için tasarlanmış olan BURY Motion, kompakt Bluetooth® eller serbest sistemi donanımlarında yeni ölçüler koyuyor. Yüksek kaliteli Alman teknolojisi ve işçiliğine sahip sistemde 2 hoparlör, stereo amplifikatör, mikrofon ve diğer akıllı özellikler bulunuyor.
Telefon görüşmesi yapma, navigasyon, müzik dinleme, internette gezinme ve daha birçok değişik fonksiyon: iPhone cihazının tüm fonksiyonlarından araç içinde de yararlanmak isteyenler BURY Motion ürününe âşık olacaklar. Yenilikçi tutma sistemi, şarj istasyonu ve mini ses sistemi özellikleri tek bir cihazda toplanıyor. iPhone 4’ün tüm özellikleri araç içinde seyir halindeyken de ortaya konabilir ve ayrıca mobil navigasyon sisteminden de faydalanmak mümkün.

Bütün ayrıntılarında mükemmel işçilik
BURY Motion’ı henüz kullanmaya başlamadan bile işçiliği dikkat çekiyor. iPhone zorlanmadan ve çok kolay bir şekilde sisteme takılıyor ve cihaz 180° döndürülebiliyor. Ve son olarak BURY Motion sisteminin sağlam kilitleme mekanizmasını yerine geçirdikten ve aracın camına vantuzla sabitledikten sonra şu tespit yapılabilir: Bu üründe yüksek kaliteli malzemeler kullanılmış ve telefonun yerine oturma ölçülerine ve tutma sistemi içine yerleştirilmesine büyük önem verilmiş. iPhone’unuz artık titreşimsiz yuvasında sürücünün iyi şekilde göreceği bir pozisyona sabitlenmiş.
BURY Motion hızlı ve kolay bir şekilde araçta araca nakledilebilir. İstenirse ön konsol üzerine yapılacak sabit montaj sistemi tercih edilebilir.

Konforlu ve pratik: Geniş kapsamlı donanım
BURY Motion, teknoloji açısından da geniş fonksiyonlara sahip olup günlük hayatta gereken her türlü ihtiyaçlara yanıt veriyor. iPhone 4’ün sadece BURY Motion’a bağlanması yeterlidir. Tak&Git (Plug&Play) konsepti sayesinde donanım özellikleri ve fonksiyonlar, herhangi ek uygulamaya gerek duyulmadan hemen kullanılabilir. Özellikle yüksek hızlarda seyir halindeyken veya araç içine yol sesini fazla alan araç modellerinde dahi üst düzeyde bir iletişim ve ses kalitesine sahip olan Bluetooth® eller serbest fonksiyonu BURY Premium kalitesinin yüksek seviyesini simgeler. Sistemin bu çok özel avantajlarından ister sistem içinde bağlı bulunan iki hoparlör ile veya opsiyonel olarak satın alınabilen adaptör kablosu ile araç ses sistemine bağlantı yapılarak faydalanilabiliyor.
BURY GmbH Ürün Geliştirmeden Sorumlu Müdür ve Genel Müdür Henryk Bury: “Araç içinde optimal ses kalitesi keyfi yaşamanız için BURY Motion ürününü dijital son kademe elemanı ile donattık, bu eleman aynı zamanda yüksek seviye (high end) sistemlerde de kullanılmaktadır” diyor.
Ürünün diğer artısı: Örneğin çağrı cevaplama veya ses ayarı gibi önemli fonksiyonlara rahat bir şekilde gövde üzerindeki butonlardan erişilebiliyor. Aynı zamanda BURY Motion, bütün önemli arayüz donanımlarına da sahip. Harici mikrofon bağlantı yeri, araç ile seyir halindeyken iPhone telefonuna güç beslemesini sağlayan mini USB soketi gibi çok çeşitli özellikleri var. Hatta BURY Motion ürünü opsiyonel olarak harici GPS modülü ile donatılabilir, böylece GPS sinyallerinin araç içinde alınması önemli derecede iyileştirilir.
BURY Motion’ın satış fiyatı 99 €+KDV olarak belirlenmiş.