Cazip Nissan kampanyaları

 Cazip Nissan kampanyaları

Nissan Juke DIG-T Sport Pack 4×2 M/T, Temmuz ayında 55.500 TL’lik özel tanıtım fiyatı ile satışa sunuldu. Ayrıca Nissan’ın Temmuz fırsatları kapsamında Micra severler de bu araca 413 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilecekler.
Nissan, Temmuz ayında 190 HP güç üreten Juke DIG-T Sport Pack 4×2 düz vites ve Micra modellerinde otomobil severler için özel fırsatlar sunuyor. Sınırlı sayıda bulunan Nissan Juke DIG-T Sport Pack 4×2 düz vites Temmuz ayına özel tanıtım fiyatı 55.500 TL ile Nissan bayilerinde kompakt crossover tercih edenleri bekliyor.
2000 devirde 240 Nm tork üretim değerine sahip 190 HP gücündeki Juke DIG-T versiyonu 0’dan 100 km/s hıza 8 saniyede ulaşıyor. Şehir dışı 5.6 lt, ortalamada ise 6.9 lt yakıt tüketim değerine sahip olan Juke Sport Pack DIG-T 4×2 M/T maksimum 215 km/s hıza ulaşıyor. Otomobilde ABS, ESP, otomatik klima, ön yan ve perde hava yastıkları, 17 inç alüminyum alaşımlı jantlar, spor tip koltuk döşemesi, karartılmış arka camlar ve yol bilgisayarı gibi üstün özellikler sunuluyor.

Micra sahibi olmak isteyenlere özel fırsat
Şehrin Anahtarı Nissan Micra’nın kampanya fırsatı Temmuz ayında da sürüyor. Nissan, Temmuz kampanyası kapsamında 29 bin 282 TL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim satış fiyatlarına sahip Micra için 16 bin liralık kredi kullananlara 13 bin 282 liralık peşinatla ayda 413 liralık taksitli 48 ay vade ile ödeme imkanı sunuyor.

Micra’da ön, yan ve perde hava yastıkları ile ESP sistemi standart sunulan özellikler arasında bulunuyor. Hız sabitleme ve limit sistemi, park alanı mesafe ölçer, akıllı anahtar, Start-Stop düğmesi gibi özelliklerin de donanım seviyelerine bağlı olarak sunulduğu Micra şehir dışındaki 4.3 Lt’lik yakıt tüketim değeri ile dikkatleri çekiyor. Ayrıca sınıfının en kısa dönüş yarıçapına (4.5 m) sahip olan Micra’da bluetooth özelliği de standart olarak sunuluyor.