Çelik Motor Filo Kiralama’dan cazip fiyatlar

 Çelik Motor Filo Kiralama’dan cazip fiyatlar

Çelik Motor Filo Kiralama, piyasada talep gören tüm modellerin kiralamasını uygun şartlarda gerçekleştirmeye 2012 yılında da devam ediyor. Çelik Motor Filo Kiralama’nın uyguladığı kampanya kapsamında Renault Symbol modelini aylık 293 Euro’dan, Fiat Linea modelini aylık 299 Euro’dan, Citroen C 3 modelini aylık 319 Euro’dan, Citroen C 4 modelini aylık 340 Euro’dan, Citroen C5 modelini aylık 490 Euro’dan, Mercedes C 180 modelini aylık 695 Euro’dan, Volkswagen Passat modelini aylık 753 Euro’dan başlayan fiyatlarla kiralamak mümkün.

Anadolu Grubu’nun en köklü kuruluşlarından biri olan Çelik Motor tarafından kurulan Çelik Motor Filo Kiralama, 2005 yılından beri sektörün en genç ve yenilikçi üyelerinden biri olarak hizmet veriyor. Çok kısa bir süre içinde sektörün önemli oyuncularından biri haline gelen Çelik Motor Filo Kiralama, hedeflerini her zaman yüksek tutuyor. 2011 yılı için araç parkını 10.000 adede çıkartmayı hedef olarak belirleyen Çelik Motor Filo Kiralama, bu hedefini 2011 yılının ilk 8 ayında gerçekleştirerek önemli bir başarıya imza attı. Çelik Motor Filo Kiralama’nın 2012 yılı için belirlediği hedef ise araç parkını 13.000’e çıkarmak.

Yaklaşık 750 müşteriden oluşan bir portföye sahip olan Çelik Motor Filo Kiralama, Vestel, Linens, Pınar, Eti, Abdi İbrahim İlaç, Denizbank, DYO, Zorlu Enerji, Sabancı Holding, Bilim İlaç, Banvit, Habertürk, CocaCola, Efes Pilsen gibi farklı sektörlerdeki farklı iş hacimlerine sahip pek çok firmaya hizmet veriyor. Rakiplerinden en önemli farkı, sunduğu müşteri odaklı hizmet anlayışı olan Çelik Motor Filo Kiralama, müşterilerine istediği anda ve ihtiyacına göre çözüm üretme prensibiyle çalışıyor. Sunduğu kişiye özel, “tailor made” olarak tabir edilen hizmetleriyle farkını ortaya koyan Çelik Motor Filo Kiralama, kaliteli ve özenli hizmet anlayışını uygun fiyatlarla sunarak başarısını her geçen gün artırıyor.