Chery çevreci Omoda E5’i piyasaya sürdü

 Chery çevreci Omoda E5’i piyasaya sürdü
Reklam

Çinli Chery’nin çevreyi korumayı odak noktasına alan SUV modeli OMODA, dünya genelinde farklı düzeylerde yönetimler tarafından yayınlanan çevre dostu mobilite girişimleri konusunda proaktif bir şekilde hareket ediyor. Yeni enerji teknolojisine yoğun bir şekilde odaklanan marka, kısa sürede OMODA E5’i pazara sundu. Kamu yararına bir ekosistem inşa etme açısından iyi bir örnek oluşturan OMODA, Endonezya, Malezya ve diğer ülkelerin kanaat önderleri ve üst düzey yetkililerden destek görüyor. Kasım ayında Güneydoğu Asya yolculuğuna başlayan OMODA’nın üst düzey yönetimi Endonezya’yı ziyaret etti. Endonezya Cumhuriyeti Ekonomik İşler Koordinasyon Bakanı Ekselansları Airlangga Hartarto, Çin’in Anhui Eyaleti Vali Yardımcısı Shan Xiangqian ve diğer yetkililerin katılımıyla OMODA E5’in lansmanı gerçekleştirildi. Bu kapsamda şirket ayrıca Endonezya Sanayi Bakanlığı ile Endonezya’nın çevre koruma kampanyasına destek sağlayacak yatırım ve ürün yerelleştirmesi konusunda bir niyet mektubu imzaladı.

reklam
Skoda Superb

Güneydoğu Asya, Güney Amerika ve sağdan direksiyonlu birçok bölgede tanıtımı gerçekleştirilen OMODA E5, küresel çevre dostu hareketini ve düşük karbon dönüşümünü tamamen kolay hale getirecek. OMODA aynı zamanda sosyal sorumluluklarını yerine getirmeye, kamu refahı girişimlerini güçlendirmeye, kaliteli ekosistemi daha da iyileştirmeye, parlak bir ekosistem için yeni bir model oluşturmak üzere küresel kullanıcılarla birlikte çalışmaya ve dünyanın sürdürülebilir kalkınmasına katkıda bulunmaya devam edecek.

reklam

OMODA kullanıcılarla el ele veriyor

OMODA kullanıcılarla iletişim kuruyor ve çevre dostu sürdürülebilir kalkınmaya ve sosyal refaha katkıda bulunmak için onlarla el ele vermeye devam ediyor. Bu kapsamda OMODA, 7 Ocak 2024’te Malezya’nın Dataran Wawasan kentinde “Yeni Çevre Dostu Hayata Yeni Bir Yolculuk” temalı bir şehir koşusuna ev sahipliği yapacak. Etkinlikte 3 binin üzerinde katılımcı olacak. Malezya hükümetinin merakla beklediği OMODA E5 modeli, etkinliğin temposunu belirleyen otomobil olacak. Yeşil bir geleceğe yönelik ortak arzunun taşıyıcısı olan OMODA E5, katılımcılara yeşil mobilitenin yollarını ve avantajlarını göstererek daha fazla insanı çevre dostu mobiliteye katılmaya motive edecek.

OMODA, ekosistemi tam anlamıyla oluşturmak üzere Meksika’daki çevre koruma aktivisti Arturo Islas Allende ile birlikte O-ACTIONS programını başlattı. Programın 50 milyon kişiye ulaşması bekleniyor. Proje çevre koruma ve sosyal bakım konularında daha fazla katılımcı çekmeyi amaçlıyor. Programın ilk etkinliği “Köpek Sahiplendirme” aralık ayında gerçekleştirilecek. OMODA, sokak köpeklerinin kurtarılması ve onlara barınak sağlanması için 100 bin ABD doları tutarında fon sağlayacak. Güneydoğu Asya, Güney Amerika ve sağdan direksiyonlu birçok bölgede tanıtımı gerçekleştirilen OMODA E5, küresel çevre dostu hareketini ve düşük karbon dönüşümünü tamamen kolay hale getirecek. OMODA aynı zamanda sosyal sorumluluklarını yerine getirmeye, kamu refahı girişimlerini güçlendirmeye, kaliteli ekosistemi daha da iyileştirmeye, parlak bir ekosistem için yeni bir model oluşturmak üzere küresel kullanıcılarla birlikte çalışmaya ve dünyanın sürdürülebilir kalkınmasına katkıda bulunmaya devam edecek.