Chevrolet’den Nisan fırsatları

 Chevrolet’den Nisan fırsatları


30 Nisan 2012 tarihine kadar sürecek özel kampanyada Chevrolet Cruze HB ve Sedan ve Yeni Aveo HB ve Sedan modellerine sahip olmak artık daha kolay. Chevrolet Cruze HB ve Sedan modellerinde 3400 TL ile 7850 TL arasında değişen kampanya avantajları sunuyor.
Sadece Chevrolet Cruze Dizel’e özel fırsatlar
163 beygirlik gücü ile sınıfının en güçlü modeli olan Cruze Dizel ise 59.035TL’den başlayan fiyatlarla Chevrolet yetkili satıcılarında. Autobest 2010 Ödülü’nün yanı sıra, Euro NCAP’ten 5 yıldız alarak güvenlikteki yetkinliğini kanıtlayan Chevrolet Cruze HB ve Sedan konforlu ve şık iç mekân tasarımıyla da kaçırılmayacak bir fırsat. Ayrıca sadece Nisan ayına ve Cruze Dizel’e özel kampanyada Yıllık Motorlu Taşıt Vergisi de Chevrolet’den hediye.
Chevrolet Cruze HB ve Sedan’ın ayrıca sekiz hava yastığı ve acil durumlarda ve zor yol koşullarında başarılı manevra yapılmasına yardımcı olan Elektronik Stabilite Kontrol Programı (ESC), ABS fren sistemi ve Elektronik Fren Gücü Dağılımı (EBD) standart olarak sunuluyor. Cruze’un süspansiyonu, fren ve direksiyon sistemleri, çeviklik ve sürüş konforu arasında çok uyumlu bir denge kurmaya olanak tanırken, sürücüye rafine bir sürüş deneyimi de sağlıyor.
Yeni Aveo HB ve Sedan modelleri Chevrolet kampanya avantajıyla
Chevrolet, Nisan ayı kampanyasında Yeni Aveo HB ve Sedan modellerinde avantajlarını sürdürüyor. 30 Nisan tarihine kadar sürecek olan kampanya kapsamında yeni Aveo HB ve Sedan benzinli ve dizel modellerinde 2400 TL’lik kaçırılmayacak kampanya avantajları ve benzinli modellerde 29.720 TL’den ve dizel modellerde 36.760 TL’den başlayan fiyatlarıyla pazardaki yerini alıyor.