Chevrolet’lere cazip kampanya

 Chevrolet’lere cazip kampanya

Chevrolet, Haziran ayında da müşterilerine özel fırsatlar sunmaya devam ediyor. Haziran ayında Chevrolet almak isteyen müşterilere piyasadaki en cazip ödeme seçeneklerinin sunulduğu program çerçevesinde tüm modellerine uyguladığı “100 TL’den başlayan aylık taksitler”, “Araç tutarının %100’üne kredi imkanı”, “Şimdi al 100 gün sonra öde avantajı” gibi fırsatlar yer alıyor. 2011 Haziran ayında Chevrolet almak isteyen müşteriler tüm modellerde toplam tutarın %100’üne kredi imkanı ve 100 gün sonra ödeme seçeneği imkanlarından yararlanacaklar. Modellerin aylık taksitleri ise; Spark modeli için 100 TL, Cruze modeli için 300 TL, Epica modeli için 500 TL ve Captiva modeli için 800 TL olarak belirlendi.
Yine 100. yıl şerefine Haziran ayında C Sedan Segmentinin başarılı modellerinden Chevrolet Cruze alacak müşterilere 2200 TL değerindeki “100. Yıl Plus Paketi” hediye edilecek. Bu paket, elektronik kontrollü klima, yağmur sensörü, ışığa duyarlı otomatik yanan farlar, ışığa duyarlı otomatik kararan iç dikiz aynası, grafik bilgi ekranı, 6 hoparlör, üst model müzik sistemi IPOD/USB bağlantısından oluşuyor.
SUV sınıfının çok yönlülüğü ile aynı zamanda bir aile otomobilinin tarzı ve kullanışlılığından ödün vermeyen Captiva Türkiye pazarında SUV 4×4 segmentini Türk halkına sevdiren bir model. Haziran ayında 70.925 TL’den başlayan cazip fiyatı ile Chevrolet Captiva’da 4×4 Sportif Krom Aksesuar kiti ise 1300 TL’lik cazip fiyat avantajı ile sunuluyor. Captiva 4×4 Sportif Krom Aksesuar kiti içinde yan basamaklar, arka lamba krom çerçeve, ön tampon alt yüz ve ön sis farı çerçevesi yer alıyor.