DRD’den müşteri odaklı hizmet

 DRD’den müşteri odaklı hizmet

Ülkemizin tamamı yerli sermayeli en büyük operasyonel filo kiralama kuruluşu olarak 2011 yılında 140 milyon Euro seviyesinde bir yatırım gerçekleştiren DRD Derindere Filo Kiralama, Türkiye genelinde sunduğu yüksek kalite ve standartlardaki hizmetleriyle farklılığını ortaya koyuyor. DRD Derindere Filo Kiralama Genel Müdürü İlkay Ersoy, müşterilerinin araçlarını teslim aldıkları andan itibaren DRD’nin kapsamlı koruma şemsiyesinin altına girdiklerini ve özellikle satış sonrası süreçleriyle fark yarattıklarını dile getirdi.

DRD Derindere Filo Kiralama Genel Müdürü İlkay Ersoy, “Türkiye genelinde 7/24 hizmet sunan DRD Assistance Yol Yardım hizmetleriyle beraber ülke genelinde 800 adede varan anlaşmalı servis noktamız ve 35 ana servis merkezimiz bulunuyor. Gelişmiş altyapımız ve son teknolojili sistemlerimizle, servis noktalarımızla on-line/real time bağlantı sağlayarak tüm işlemleri gerçek zamanlı olarak takip ediyor ve bu sayede tüm onarımlarda DRD Derindere servis standartlarına uygun hizmetler veriyoruz” açıklamasını yaptı.
Temel ilkelerinin müşterilerinin Türkiye’nin neresinde olursa olsun kesintisiz bir biçimde yola çıkış amacından geri kalmamalarını sağlamak olduğunu belirten Ersoy, “DRD Derindere Filo Kiralama’nın ülke genelinde 7/24 hizmet sunan DRD Assistance Yol Yardım hizmetleriyle beraber ülke genelinde 800 adede varan anlaşmalı servis noktası ve 35 ana servis merkezi bulunuyor. Gelişmiş altyapımız ve son teknolojili sistemlerimizle, servis noktalarımızla on-line/real time bağlantı sağlayarak tüm işlemleri gerçek zamanlı olarak takip ediyor ve bu sayede tüm onarımlarda DRD Derindere servis standartlarına uygun hizmetler veriyoruz. Bu noktada ülke genelinde yaygın anlaşmalı servis ağımız ve bölge müdürlüklerimiz sayesinde, tüm bu hizmetleri Türkiye’nin her yerinde aynı standartlarda sunuyor olmamız, bize önemli bir güç katarak müşterilerimize beklentilerinin ötesinde bir hizmet anlayışı sunmamızı sağlıyor” dedi.