DS AUTOMOBILES, Louvre Müzesi’nin ana sponsoru oldu

 DS AUTOMOBILES, Louvre Müzesi’nin ana sponsoru oldu

2015 yılından bu yana Louvre Müzesi’nin sponsoru olan DS Automobiles, seçkin “Ana Sponsorlar” grubuna girdi. Böylelikle, her gün mükemmelik arayışı içinde olan “DS Automobiles” adı prestijli Louvre Piramidi’nin altında yer alan Napolyon Salonu’na kazındı. DS Automobiles, lansmanından bu yana, kültürü tanıtma taahhüdü doğrultusunda, Louvre Müzesi ile güçlerini birleştirerek önemli bir iş birliğine imza attı.

reklam

Fransız lüksünü ve zarafetini seçkin otomobil modellerine yansıtan DS Automobiles, kuruluşundan bu yana, çok sayıda lansmanını Louvre Müzesi civarında, Piramidin altında veya Tuileries Bahçeleri’nde düzenledi. Gerçekleştirilen özel sunumlar ve inanılmaz sergiler, geçmişi ve bugünü birleştirerek geleceği inşa etme odaklı, ortak bir felsefeyi yansıtıyordu. Bu kültürü tanıtmaya kararlı olan DS Automobiles, 2015 yılından bu yana Louvre Müzesi’nin ve çok sayıda geçici serginin sponsorluğunu üstlendi.

reklam
Yeni 208 Advertisement

DS Automobiles’in dünyasında önemli bir yere sahip olan Louvre Müzesi ve Piramidi, markaya her zaman ilham kaynağı olmuştur. Marka ayrıca müzeye 2019 ve 2020 yıllarında Louvre Piramidi’nin otuzuncu yıl dönümünü otuz özel etkinlikle kutlama sözü vermişti. Bu iş birliği, 2020 ve 2021 yıllarında sanatı yolculukların en konforlusuna çıkaran DS 7 CROSSBACK LOUVRE ve DS 3 CROSSBACK LOUVRE isimli sınırlı üretim özel koleksiyon modelleriyle yeni bir boyut kazandı. Louvre Piramidinden ilham alan özel detaylarına ek olarak, bu iki model, kokpitlerindeki büyük ana ekranlarında 182 eser izlenirken aynı zamanda podcast dinlenmesine de olanak tanıyarak özel ve üç boyutlu bir otomobil içi sanat deneyimi yaşattı.

Bu süreç içerisinde DS Automobiles ONLY YOU PRIVILEGE programı, koleksiyonların, perde arkasında gerçekleşen olağanüstü koşulların ve restorasyon atölyelerinin keşfedilmesini mümkün kıldı. Bu tutkulu ve kalıcı birliktelik sonucunda DS Automobiles, Louvre Müzesi tarafından Ana Sponsor olarak tanındı ve 2023 yılı sonunda piramidin altındaki Napolyon Salonu’na “DS Automobiles” adı kazındı.

Zarafetin, uzmanlığın ve yeniliğin simgesi olan Louvre Müzesi, Fransa’nın sunabileceği en yüksek değerleri bünyesinde barındırıyor. Bu ikonik müzenin kültürel, sanatsal ve mimari zenginliği, hem sürekli bir ilham kaynağı, hem de Fransa’nın dünya çapındaki ışıltısının somut bir örneği olarak ziyaretçilerine hizmet veriyor. DS Automobiles CEO’su Olivier François, “Fransız lüks bilgi birikimini otomotiv evreninde somutlaştırma tutkusu sayesinde, DS Automobiles markası, Louvre Müzesi ile mükemmel bir uyum sergiliyor. Ana Sponsorlar listesine dahil olmak, her gün mükemmellik arayışı içinde olan DS Automobiles için bir gurur kaynağıdır.” değerlendirmesinde bulundu.