Dünyanın en büyük papyonu

 Dünyanın en büyük papyonu

Eylül ayı içinde Almanya Frankfurt Havaalanı’na uçak ile seyahat edenler dünyanın en büyük Chevrolet logosunu pencereden seyredebilecekler. 600 metrekarelik ve 30mx20m ebatlarındaki, Chevrolet’in Amerikan ikonik papyon logosu, tüm ihtişamı ile uçakta yolculuk edenler tarafından rahatça görünebiliyor.
Amerikan ikonu Chevrolet’nin ilk papyon logosu 1913 yılında kullanılmaya başlandı. Yıllar içinde değişik formları kullanılan Chevrolet logosu şimdi büyük ihtişamı ile Frankfurt Motor Show ziyaretçilerini henüz uçak seyahatında karşılıyor.
Bu sene 100. kuruluş yılını kutlayan Chevrolet, Frankfurt Motor Show’da Colorado Rally ve Miray konsept modellerinin Avrupa prömiyerini gerçekleştirirken, fuar ziyaretçileri efsanevi Camaro ve ikonik Corvette 100. Yıl Özel Serisi modellerini ve Avrupa’da önümüzdeki yıl pazara girecek yeni Malibu modellerini daha yakından tanıma fırsatını bulacaklar.

Chevrolet “Papyon”u ile ilgili daha fazla bilgi için:

http://i-motoring.com/chevrolet-nasil-papyon-takti

1 Yorum

  • Benzer uygulamayı motorsuz tekerleklilerin en prestijli yarışlarından olan Le Tour De France ‘ta da görürdük. Helikopter çekimlerinde, içinden geçilen kasabanın sakinleri tarlalarında, elele kolkola, devasa hareketli bisiklet figürleri oluştururlardı.

    Demek ki yerde yapılan büyük logo çalışmaları, havadakilerin dikkatini etkileyici bir şekilde yakalıyor.

Bu yazı yorumlara kapalıdır.