Düz fiyatına otomatik Chevrolet

 Düz fiyatına otomatik Chevrolet

Chevrolet Cruze sedan www.e-motoring.com
Chevrolet’de Mayıs’a özel tüm Cruze ve Aveo modellerinde düz vites fiyatına otomatik vites avantajı sunuluyor. Düşük yakıt tüketimi ile dikkat çeken Aveo Sedan dizel modellerde 3250 TL’lik indirim sunulurken, Cruze HB’ler ise 35.060 TL’den başlayan cazip fiyatlarla Chevrolet yetkili bayiliklerinde yer alıyor.

Chevrolet Aveo Modellerinde Otomatik Vites Hediye
Chevrolet Aveo, Mayıs ayında Sedan ve HB benzinli modellere özel düz vites fiyatına otomatik vites avantajı sunuyor. Chevrolet Aveo HB ve Sedan benzinli modellerinde otomatik vites hediye kampanyası ile tavsiye edilen perakende kampanya tutarı 5109 TL.

Aveo Sedan Dizel’de 3250 TL indirim
Euro NCAP tarafından 2011 yılında kendi segmentinde “Sınıfının En Güvenli Otomobili” seçilen Aveo Sedan dizel modeli, 3250 TL’ye varan indirimlerle satışa sunuluyor. Bir depo yakıt ile 1200 km’lik ekonomik sürüşe olanak sağlayan ve çocuk güvenliğinde sınıfında 1 numara olan Aveo; 75 HP ve 95 HP gücündeki yeni nesil dizel motorları, 100 km’de 3.7 lt ortalama yakıt tüketim değeri ve start/stop teknolojisi ile fark ediliyor. Tüm Yeni Aveo’larda 8 hava yastığı, ESC, yokuşta kalkış desteği gibi üstün güvenlik özellikleri standart olarak veriliyor.

Mayıs’ta Chevrolet Cruze Manuel Fiyatına Otomatik Şanzıman Fırsatı
Euro NCAP’ten aldığı 5 yıldız ile güvenli yapısını kanıtlayan Yeni Cruze, Mayıs ayında Sedan ve HB benzinli modellere özel manuel fiyatına otomatik şanzıman avantajı sunuyor. Dinamik gövde tasarımının yanı sıra yeni stationwagon gövde tipi ve yeni 140 beygir gücündeki 1.4 lt Turbo motor seçeneğiyle hem konfor hem de yakıt ekonomisi sağlayan Chevrolet Cruze’un iç mekanında yeni tasarım bir orta konsol, MyLink interaktif bilgi eğlence sistemi ve yeni bir geri görüş kamerası yer alıyor. Sofistike bir bilgi-eğlence sistemi olan Chevrolet Mylink’in ekranına tek bir dokunuşla telefon rehberine ulaşıp, aracın dahili ses sistemini kullanarak çağrı yapmak mümkün olduğu gibi, cep telefonundaki müzik arşivine de ulaşılabilir, USB kablosu üzerinden iPod, iPad ve benzeri medya çalarları bağlayarak müzik, resim ve film içeriği ekrana yansıtılabilir. Yeni Cruze HB 35.060 TL’den başlayan çok cazip fiyatlarla satılıyor.