Ekim boyunca Citroën’de ÖTV zammı yok

 Ekim boyunca Citroën’de ÖTV zammı yok


Citroën Ekim ayı boyunca ÖTV zammını tüketicilerine yansıtmıyor. Tüm modellerde anahtar teslimde 6000 TL’ye varan indirimler ve “Takas Kampanyası’’ avantajı tüketicileri bekliyor. Citroën’in binek ürün gamının lokomotif modeli olan, dinamik tasarımı ve Stop & Start teknolojisiyle sunduğu düşük yakıt tüketimi ile dikkat çeken C4 modelinde 3500 TL’ye varan cazip takas indirimi tüketicileri bekliyor. Kendi segmentinde en başarılı modellerden biri olarak görülen C5 modelinde ise 4000TL’ye varan takas indirim avantajı sunuluyor.

Fransız üretici, ticari araç segmentinin önde gelen modeli olan ve güç, yakıt tasarrufu, güvenlik alanlarında yüksek performans sergileyen Berlingo Combi modeli için de cazip fırsatlar sunmaya devam ediyor. Yenilenen yüzüyle yolculukları daha da konforlu ve keyifli hale getiren Berlingo’da 5000 TL’ye varan takas indirimi ve avantajlarla sunuluyor.

Ticari araçlarda daha fazla binek konforu arayan müşteriler için ideal olan Nemo Vizyon modelinde ise alüminyum jant, özel Vizyon döşeme, yarı entegre navigasyon, park sensörü, Bluetooth ve USB de tüketicilere standart olarak sunuluyor. Nemo Vizyon’da 6000 TL’ye varan indirim avantajı sunuluyor.