Eylül’e kadar 0 TL, sonra %0 faizle

 Eylül’e kadar 0 TL, sonra %0 faizle

Peugeot Nisan ayında müşterileri için önemli fırsatlar sunuyor. Bu kampanya ile müşterilerine hem binek hem de ticari araçlar için 25 bin TL’ye kadar 12 ay %0 faizli ve ilk dört ay ödemesiz kredi olanağı sağlıyor. Böylece aracını Nisan ayında alan Peugeot müşterileri ilk taksitlerini Eylül ayında ödüyorlar. Balon ve 50/50 kredi seçenekleri de devam ederken Peugeot Finans’dan kredi kullanan tüm müşteriler ücretsiz OGS sahibi oluyor.

Peugeot 508 özel lansman fiyatları ile Peugeot bayilerinde
Peugeot’nun orta üst segmentteki yeni modeli 508 ise özel lansman fiyatları ile Peugeot bayilerindeki yerini aldı. Müşterilerin bütün duyularına hitap eden modern ve geleceğe yönelik bir tasarıma sahip olan 508 sedan ve SW olmak üzere iki farklı gövde tipi ile karşımıza çıkıyor. Versiyona göre opsiyon ya da standart olarak sunulan navigasyon, renkli head-up display ekranı, dört bölgeli otomatik klima, akıllı ışık sistemli aktif xenon farlar, sürüşe duyarlı yönlendirmeli farlar, akıllı anahtar, elektrikli park freni, sürücü için elektrikli bel masajı, yol bilgisayarı, JBL hi-fi ses düzeni gibi sistemler, 508’in özel karakterini daha da güçlendiriyor. Ayrıca Peugeot 508, marka için e-HDi teknolojisi ile yeni nesil STOP & START sisteminin ilk kez kullanıldığı model oldu. Aynı zamanda hızlı, işlevsel ve sessiz çalışan e-HDi ile şehir içinde %15’e varan yakıt tüketimi ve CO2 salım kontrolü sağlanıyor. Peugeot 508, 53 bin TL’den başlayan anahtar teslim fiyatları ile Peugeot bayilerindeki yerini almış durumda.
Yaza yaklaşırken CC modellerde çok özel koşullar
Deri döşeme, çift bölmeli otomatik klima, Bluetooth, JBL hi-fi müzik düzeni, park yardım sistemi, direksiyondan kumandalı MP3 uyumlu radyo-CD çalar, MP3 bağlantısı, USB-AUX girişi, alüminyum alaşımlı jantlar ve hız sabitleme sisteminin standart olarak sunulduğu 207 CC, 5 bin TL indirim ve 20 bin TL’ye 12 ay %0 faiz ve ilk dört ay ödemesiz özel finans kampanyası ile dikkat çekiyor. Aynı kredi koşulları 25 bin TL için 308 CC modelinde 3 bin 500 TL’ye varan indirimlerle sunuluyor.