Fiat’tan peşin alımlarda 9500 TL’ye varan indirim

 Fiat’tan peşin alımlarda 9500 TL’ye varan indirim
Reklam

Fiat Linea Model Ailesi www.i-motoring.com
Tofaş çatısı altında yer alan Fiat, otomobil modellerinde 2012 yılının kaçırılmayacak son fırsatlarını sunuyor. Fiat tarafından Aralık ayına özel olarak gerçekleştirilen kampanya kapsamında, Koç Fiat Kredi desteğiyle Fiat Finans’tan kredi kullanacak olan Fiat müşterileri, 20 bin TL’ye kadar % 0 faizle 30 ay vadeli özel kredi fırsatından yararlanabiliyor. Ayrıca, Fiat marka otomobil sahibi olmak isteyen müşterilere, peşin alımlarda 9500 TL’ye varan indirim avantajları da sunuluyor.

reklam
Skoda Superb

Fiat, otomobil modellerinde 2012 yılının kaçırılmayacak son fırsatlarını sunuyor. Fiat tarafından Aralık ayına özel olarak gerçekleştirilen kampanya kapsamında, Koç Fiat Kredi desteğiyle Fiat Finans’tan kredi kullanacak olan Fiat müşterileri, 20 bin TL’ye kadar % 0 faizle 30 ay vadeli özel kredi fırsatından yararlanabiliyor.

reklam

Fiat’ta avantajlar cazip kredi fırsatlarıyla da bitmiyor. Fiat marka otomobil sahibi olmak isteyen müşterilere peşin alımlarda 9500 TL’ye varan peşin indirim fırsatı da sunuluyor. 31 Aralık tarihine kadar geçerli olan peşin indirim kampanyası kapsamında, Fiat Punto’ya 6600 TL, Fiat Bravo’ya 7200 TL, Yeni Fiat Linea’ya 8750 TL ve Fiat Linea Classic modeline ise 9440 TL’ye varan indirimlerle sahip olmak mümkün.