Ford’lara Ağustos’ta özel fiyatlar

 Ford’lara Ağustos’ta özel fiyatlar

Ford, Ağustos kampanyası ile binek otomobillerde 20 ay vadede 20 bin TL krediyi yüzde 0.5 faiz oranı ya da 5 bin TL peşinat ve 60 aya varan vade seçenekleri; Transit Connect ve Transit’lerde ise 18 bin TL için 18 ay vade ve yüzde 0 faiz avantajı ya da 5 bin TL peşinat ve 60 aya varan vade ile sunuyor. Ford binek araçlara peşin fiyatına sahip olmak isteyenler ise yüzde 2 ek kampanya desteği kazanıyor.
Ağustos fırsatlarında, yeni Focus’un Trend ve Style modellerinde tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı üzerinden 800 TL takas desteği kampanyası sürerken; EcoBoost motorlu yeni Mondeo ve yeni C-MAX, yüzde 8’e varan özel kampanyalarla tavsiye edilen anahtar teslim fiyatında 7 bin 500 TL’ye varan avantajlar sunuyor.
Ford binek araçlarda taksitler 557TL’den başlıyor
Sınıfının en çok tercih edilen 5 kapılı modeli olan stil ikonu Ford Fiesta, 557 TL’den başlayan taksitlerle; uygun park yerini otomatik olarak bulan ve Türkçe komutlarınızı anlayan yeni Focus ise 618 TL’den başlayan taksitlerle kullanıcılara sunuluyor.
Ağustos ayında, geniş ailelerin otomobili Yeni C-MAX’e 936 TL’den, Ford Mondeo’ya ise 1084 TL’den başlayan taksitlerle sahip olmak mümkün. Ticari araçlarda da avantajlar sunmaya devam eden Ford, Ağustos ayında Transit ve Transit Connect modelleri için özel fırsatlar sağlıyor. 5 bin TL peşinat ve 60 aya varan vade seçenekleri ya da 18 bin TL için 18 aylık vadede yüzde 0 faiz avantajı ile Ford Transit veya Ford Transit Connect sahibi olmak mümkün.
FKasko ile hem araç hem sürücüsü güvende!
Ford, Ağustos ayında da Ford Options kredisi kullanarak Ford araca sahip olanlara, bir yıllık FKasko hediye etmeye devam ediyor.