Ford Options’tan ertelemeli kredi imkanı

 Ford Options’tan ertelemeli kredi imkanı

Ford Options, kullanılan kredi tutarının belli bir kısmı vade sonuna ertelenerek aylık ödemelerin düşürülmesine imkan veriyor. Kullanıcı, vade sonunda kalan borcunu ödeyerek kredisini kapatabileceği gibi, aracını yetkili satıcıda takas edip borcunu devredebiliyor. Şubat ayı ile birlikte benzinli Focus modellerine özel olarak başlatılan Ford Options kampanyasından yaralanmak isteyen müşteriler, aylık 462 TL’den başlayan taksitlerle araç sahibi olabiliyorlar.
Ford Otosan tarafından Şubat ayına özel hazırlanan kampanya kapsamında Ford Focus benzinli modellerine 12 bin TL için 24 ay vade ve yüzde 0 faiz ile sahip olunabiliyor. Transit ve Ranger modellerinde 14 bin TL için 24 ay vade ve yüzde 0 faiz avantajları sunarken “Yılın En Çok Satan Hafif Ticari Aracı” ödülünün sahibi Transit Connect modelini satın alan müşterilerine ise 1 yıllık FKasko hediye ediyor.
Ford Options ödeme sistemiyle Ford sahibi olmanın artık çok daha kolay olduğunu belirten Ford Otosan Pazarlama Müdürü Tibet Soysal, “Ford Options ile geleneksel finansman yöntemlerinden farklı olarak müşterilerimize ödemelerinde daha fazla esneklik sağlayarak bütçelerine göre istedikleri Ford otomobil modeline sahip olma fırsatı sunuyoruz. Ford Options ödeme sistemine ilave olarak da benzinli Focus, Transit ve Ranger modellerimiz için hazırladığımız özel ödeme koşullarına ilave olarak tüketiciler hayallerindeki Ford modeline çok kolay ulaşabilecekler” dedi.