Ford’dan cazip fırsatlar

 Ford’dan cazip fırsatlar

Ekim ayında Ford sahibi olmak isteyenleri binek ve ticari araçlarda cazip fırsatlar bekliyor. Binek araçlarda Ford Options ile çok uygun aylık taksitler sunan Ford, 2012 model araçlarda destekli kredi imkanından faydalanmayan müşterileri için yüzde 2 peşin alım desteğini sürdürüyor. Hafif ve orta ticari araç almak isteyenleri ise 5 bin TL peşinat ve 60 ay vade ya da 18 ay vade ile yüzde sıfır faizli 18 bin TL kredi avantajı bekliyor.
Ekim ayında binek ve hafif ticari araçlarda özel kampanyalarına devam eden Ford, az yakıtla çok yol kateden Ford’ların 2012 modellerini, eşit taksitli Ford Finans kredi kampanyası ile 20 bin TL’ye 20 ay vade ve yüzde 0,5 faiz oranı uygulayarak Ford tutkunlarına ulaştırıyor. 2012 model araçlarda kredi kullanmayan müşterilerine yüzde 2’lik peşin alım desteği sağlayan Ford, Ekim kampanyasında aynı fırsatı 2011 model tüm binek otomobillerde de sunuyor.

Focus’a ayda 579 TL’ye, Fiesta’ya 460 TL’ye sahip olabilirsiniz
Otomotiv sektöründe premium veya lüks sınıfta kullanılan yüksek teknoloji özellikleri B ve C sınıfı araçlarda kullanarak teknolojiyi demokratikleştiren Ford, Ford Focus’u Ford Options sayesinde ayda sadece 579 TL taksitle müşterilerine sunuyor. Focus Style Benzinli Manuel modellerde ise 1.600TL takas desteği kampanyası devam ediyor.

Sınıfının en çok tercih edilen 5 kapılı modeli olan stil ikonu Ford Fiesta ise 460 TL’den başlayan taksitlerle Ford tutkunlarına ulaştırılıyor. Ekim ayı boyunca, sınıfında ilk ve tek arka kayar kapıları ve arka koltuğa kolay geçiş imkanı ile çocuklar için okul yolunda maksimum konfor sunan 7 kişilik yeni Ford Grand C-MAX’e 900 TL’den başlayan cazip taksitlerle sahip olmak mümkün. Yenilenen iç ve dış tasarımının yanı sıra yepyeni çevreci motor teknolojileriyle donatılan yeni Ford Mondeo’ya sahip olmak isteyenlerin ise 803 TL’den başlayan aylık taksit ödemesi yeterli oluyor.

100.000 kişi FordFinans ile araç sahibi oldu
Ford, FordFinans kredisini kullandırarak 3,5 yılda 100.000 kişinin araç sahibi olmasını sağladı. 100.000’inci kredi, Ford Transit Connect Kombi modeli için verildi.

Müşterilerinin kredi ihtiyacını, aracın satın alındığı yetkili Ford satış noktalarında hızla sonuçlandıran FordFinans, avantajlı faiz oranları, yenilikçi ve esnek kredi seçenekleri, müşteri odaklı yaklaşımı ve yeni finansman anlayışı ile pazarda fark yaratıyor. Yapı Kredi işbirliğiyle müşterilerine kredi veren Ford Finans, dünyada 11 ülkede tüketiciye sunulan FordOptions kredisiyle de müşterilerine kolay araç sahibi olmanın konforunu yaşatıyor.

Ford Options: İnanması zor, ödemesi kolay
Standart krediye göre yüzde 40’a varan düşük taksitlerle satın alınan aracı finanse eden Ford Options, müşterilerine ayrıca her iki ya da üç yılda bir, yeni bir Ford marka araç kullanma fırsatı sunuyor.

Araç değerinin en az %20’si tutarında peşinat ödemesiyle uygulanan FordOptions’ta, seçilen vadeye göre, vade sonunda ödenmesi gereken “son ödeme tutarları” belirleniyor. Son ödemeler; 24 aylık vade seçeneğinde araç değerinin yüzde 45’i, 36 aylık vade seçeneğinde yüzde 40’ı, 48 aylık vade seçeneğinde ise araç değerinin yüzde 30’una denk geliyor. Böylelikle; peşinat ve son ödeme tutarı aracın fiyatından düşülerek, standart krediye göre daha düşük aylık taksit seçenekleri sunuluyor.

Herkese ve her keseye uygun bir ödeme seçeneği sunan FordOptions, son ödeme tarihi geldiğinde müşterilerine üç farklı tekliften birinden yararlanma imkanı sağlıyor.

Teklif 1: Vade sonundaki son ödeme tutarı yetkili satıcı tarafından kapatılırken, araç takas edilerek en geç 4 yıl sonra tamamen yeni bir Ford’a sahip olunuyor.
Teklif 2: Aracın kalan tutarı ödenerek, kredi ödemesi tamamlanmış araç kullanılmaya devam ediliyor.
Teklif 3: Hiçbir bir ek ödeme yapmadan araç yetkili satıcıya iade ediliyor ve müşteriye kısa dönemli ihtiyaçları için nakit para sağlanmış oluyor.