Ford’dan Kasım avantajları

 Ford’dan Kasım avantajları

Kasım ayında binek ve hafif ticari araçlarda özel kampanyalarına devam eden Ford, tüketicilere fırsatlarla dolu “mavi ışık” yakıyor. Mavi ışık, az yakıtla çok yol kat eden Ford’ların 2012 modellerini, 5 yeni avantajla Ford tutkunlarına sunuyor.

reklam

1. Avantaj: Tüm Ford araçlar için 24.000 TL’lik kredi alıp, sıfır faizle 24 ayda geri ödeyebilirsiniz.
2. Avantaj: Transit Connect Kombi sahibi olmak istiyorsanız ÖTV farkını Ford Otosan sizin için ödüyor.
3. Avantaj: Ticari araç sahibi olmak istiyorsanız balon ödemeli kredi kullanabilirsiniz.
4. Avantaj: Ford Options kullanırsanız aylık 288 TL’den başlayan taksitler ve ücretsiz FKasko hediyesi ile istediğiniz araca sahip olabilirsiniz
5. Avantaj: FKasko yaptırırsanız 1 yıl boyunca 200 TL’lik Ford Otosan hediye çekinden yararlanırsınız.

Ayda 414 TL’ye Focus, 288 TL’ye Fiesta
Otomotiv sektöründe premium veya lüks sınıfta kullanılan yüksek teknolojik özellikleri B ve C sınıfı araçlarda kullanarak teknolojiyi demokratikleştiren Ford, Yeni Ford Focus’u Ford Options ile ayda sadece 414 TL taksitle müşterilerine sunuyor. Sınıfının en çok tercih edilen 5 kapılı modeli olan stil ikonu Ford Fiesta ise 288 TL’den başlayan taksitlerle Ford tutkunlarına ulaştırılıyor.

reklam
Advertisement

Transit Connect Kombi’nin ÖTV farkını ödüyor
Kasım ayının “Mavi Işık” avantajıyla, 5 bin TL peşinat ve 60 aylık vadeyle, ayda 498 TL’ye 2012 model Ford Transit Connect sahibi olmak artık mümkün. En ağır işlerin üstesinden kolayca gelen hafif ticari araçlar Ford Transit’lerde de avantajlar sunmaya devam eden Ford, Kasım ayı fırsatlarıyla Ford Transit’leri 60 ay vade ve aylık 684 TL’den başlayan taksitlerle satın alınabiliyor.
FKasko ile hem araç hem sürücüsü güvende!
Ford, Kasım ayı kampanyası ile de, Ford Options kredisi kullanarak Ford araç sahibi olanlara, bir yıllık FKasko hediye etmeye devam ediyor.