Ford’dan yeni kampanyalar

 Ford’dan yeni kampanyalar

Ekim ayında Ford sahibi olmak isteyenleri binek ve ticari araçlarda cazip fırsatlar bekliyor. Binek araçlarda Ford Options ile çok uygun aylık taksitler sunan Ford, 2012 model araçlarda destekli kredi imkanından faydalanmayan müşterileri için yüzde 2 peşin alım desteğini sürdürüyor. Hafif ve orta ticari araç almak isteyenleri ise 5 bin TL peşinat ve 60 ay vade ya da 18 ay vade ile yüzde sıfır faizli 18 bin TL kredi avantajı bekliyor.
Ekim ayında binek ve hafif ticari araçlarda özel kampanyalarına devam eden Ford, az yakıtla çok yol kat eden Ford’ların 2012 modellerini, eşit taksitli Ford Finans kredi kampanyası ile 20 bin TL’ye 20 ay vade ve yüzde 0,5 faiz oranı uygulayarak Ford tutkunlarına ulaştırıyor. 2012 model araçlarda kredi kullanmayan müşterilerine yüzde 2’lik peşin alım desteği sağlayan Ford, Ekim kampanyasında aynı fırsatı 2011 model tüm binek otomobillerde de sunuyor.

Yeni Ford Focus’a ayda 579 TL’ye, Fiesta’ya 460 TL’ye kavuşun
Otomotiv sektöründe premium veya lüks sınıfta kullanılan yüksek teknoloji özellikleri B ve C sınıfı araçlarda kullanarak teknolojiyi demokratikleştiren Ford, Yeni Ford Focus’u Ford Options sayesinde ayda sadece 579 TL taksitle müşterilerine sunuyor. Yeni Focus Style Benzinli Manuel modellerde ise 1.600TL takas desteği kampanyası devam ediyor.

Sınıfının en çok tercih edilen 5 kapılı modeli olan stil ikonu Ford Fiesta ise 460 TL’den başlayan taksitlerle Ford tutkunlarına ulaştırılıyor. Ekim ayı boyunca, sınıfında ilk ve tek arka kayar kapıları ve arka koltuğa kolay geçiş imkanı ile çocuklar için okul yolunda maksimum konfor sunan 7 kişilik yeni Ford Grand C-MAX’e 900 TL’den başlayan cazip taksitlerle sahip olmak mümkün. Yenilenen iç ve dış tasarımının yanı sıra yepyeni çevreci motor teknolojileriyle donatılan yeni Ford Mondeo’ya sahip olmak isteyenlerin ise 803 TL’den başlayan aylık taksit ödemesi yeterli oluyor.

Transit Connect 5 bin TL peşinle sizin olsun
5 bin TL peşinat ve 60 aya varan vade seçenekleri ya da 18 bin TL için 18 aylık vadede sıfır faiz avantajı ile ayda 689 TL’ye 2012 model Ford Transit veya ayda 502 TL’ye Ford Transit Connect sahibi olmak mümkün. En ağır işlerin üstesinden kolayca gelen hafif ticari araçlar Ford Transit ve Ford Transit Connect’te de benzersiz avantajlar sunmaya devam eden Ford, Ekim ayı kampanyasıyla 2011 model Transit Connect modellerinde tavsiye edilen anahtar teslim satış fiyatı üzerinden 750 TL’lik kampanya desteği ve 2011 model Ford Transit ve Ranger modellerinde de yüzde 2’lik model yılı desteği veriyor.

FKasko ile hem araç hem sürücüsü güvende!
Ford, Ekim kampanyası ile de, Ford Options kredisi kullanarak Ford araç sahibi olanlara, bir yıllık FKasko hediye etmeye devam ediyor.

Ford, ticarette fark yaratanlardan fark almıyor
Ekim ayında Ford araç sahibi olmak isteyenlere binek ve ticari araçlarda cazip fırsatlar sunan Ford, yeni ÖTV düzenlemesi sonrası özel bir kampanyanın startını verdi. Ekim ayında binek ve hafif ticari araçlarda birbirinden özel kampanyalarıyla Ford sahibi olmak isteyen müşterilerine cazip fiyatlar ve ödeme seçenekleri sunan Ford, 12 Ekim 2011 tarihi itibarı ile devreye giren ÖTV düzenlemesi sonrasında müşterilerine yeni kolaylıklar sunuyor. Transit Connect Kombi modelinde 1.750 TL’ye varan ÖTV farkının tamamını Ford karşılarken; Mondeo, Kuga, S-MAX ve Galaxy’nin 2.0 litre modellerinde ÖTV değişikliğinden kaynaklanan farkın yarısını karşılıyor.