Ghost II Serisi ilk kez Türkiye yollarında

 Ghost II Serisi ilk kez Türkiye yollarında

Rolls Royce Ghost II
Dünyanın en prestijli otomobil markalarından Rolls-Royce’un dünya çapındaki başarısının dönüm noktası olan Ghost’un ikona dönüşen karakterini koruyan ve sağduyuyla güncellenen tasarımını taşıyan Ghost II Serisi, dinamizm, modern konfor ve endüstride öncü teknolojiyle yollara çıkıyor. Malzeme ve işçilikten taviz verilmeden tasarımın her detayında sadeliğin gücünden faydalanan yeni Ghost II Serisi, Rolls Royce lüksünü en saf ve yalın haliyle deneyimlemek isteyenleri bekliyor.

Değişimin ayrıntılarda gizlendiği Ghost II Serisi, Rolls Royce lüksünün çağdaş bir sunumu olarak yollara çıkıyor. Modern tasarımının yanı sıra geleneksel Rolls Royce ilkelerine sadık kalınarak yüksek kaput seviyesi, büyük ve kesintisiz yüzeyler ve uzun gövde yapısına sahip olan Ghost II Serisi, yoğun iş hayatından sakin bir vahaya kaçmak isteyen sektör liderleri ve başarılı girişimcilerin tüm beklentilerini karşılıyor.

rr-pic-3-high (1)
Dış tasarımda dikkat çeken gündüz farlarının çevrelediği yeni tasarlanan aydınlatma sisteminin dikkat çektiği Ghost II Serisi, daha geniş tamponları, yeni renk ve jant seçenekleriyle Ecstasy Ruhu’nun dinamizmini vurgulayan yeni gövde tasarımına sahip. İç tasarımda ise analog saat ve gösterge panelindeki krom detaylar sportif bir atmosfer oluşmasına katkı sağlarken, yeniden tasarlanan koltuklarıyla maksimum konfor vadeden Ghost II Serisi, sürücü ile yolcu arasındaki iletişimi artırmak için farklı açıyla konumlandırılmış arka koltuklara sahip. Kişiye özel sipariş detaylarıyla kullanıcılarına oldukça fazla seçenek sunan otomobil, A ve C sütunlarının kaplama detaylarına kadar kişiye özel hazırlanabiliyor.
Teknolojik yenilikler ise Ghost II Serisinin sürücüsüne ve yolcularına güvenli ve keyifli yolculuk için ihtiyaç olan gereksinimlerin hepsini vadediyor. Yeniden tasarlanan LED aydınlatma sistemiyle daha parlak ve beyaz ışıkla sürücü ve yolcuların emniyetini artırırken direksiyon tepkilerine ve sürüş yönüne bağlı olarak hareket ediyor. Yeni ışık yansımasını önleyici kaplama teknolojisi ile karşı yönden gelen araç yaklaşırken farların yönü değişiren Ghost II Serisi, sürücüsüne maksimum aydınlatma sağlarken trafikteki diğer araçlara rahatsızlık vermiyor. Ayrıca dönüş kabiliyetinin iyileştirilmesi için süspansiyon, direksiyon sistemleri yenilendi. Tüm Ghost II Serisinde standart olarak sunulan uydu destekli 8 ileri şanzıman ise GPS ve harita verilerini kullanarak yol koşullarına göre otomobilin doğru viteste hazır bulunmasını sağlıyor.

Rolls-Royce Motor Cars CEO’su Torsten Müller-Ötvös “Rolls-Royce Ghost zaman içinde alışılagelen bir güç olmadığını kanıtladı. Bugün, müşterilerimizin taleplerini en yüksek dinamizm, modern konfor ve endüstride öncü teknoloji ile cevaplandırmak için, Rolls-Royce’un ikona dönüşen karakterini koruyan ve sağduyuyla güncellenen tasarımını taşıyan, uzun zamandır beklenen Ghost II Serisi’ni gururla sunuyoruz” şeklinde konuştu.

rr-pic-3-high (1)