Haziran’da Toyota almak kolay

 Haziran’da Toyota almak kolay

Toyota’dan cazip Haziran kampanyası. Haziran ayı boyunca sürecek kampanyada 230 TL’den başlayan taksitler ve 3200 TL’ye varan indirimler, hayalini kurduğunuz Toyota’yı garajınıza getiriyor. Toyota’nın üstün teknoloji, üst düzey konfor ve maksimum güvenlik sunan modellerinden birini istiyorsanız tüm Türkiye’ye yayılmış Toyota Plazalara uğramak yeterli.

Her bütçeye uygun taksit seçeneklerinin sunulduğu Haziran kampanyası ile Yeni Yaris 230 TL, Auris 275 TL, Corolla 350 TL, Yeni Avensis 725 TL ve Hilux’ta 512 TL’lik aylık taksitler ile “Toyota ayrıcalığını” yaşayanlar arasına hemen katılabilirsiniz. Kampanya ile Toyota Auris’in tüm modellerinde 2800 TL indirim yapılırken, Corolla 1.33 Comfort 2200 TL indirimle kampanyadaki yerini alıyor. Yeni Yaris’in benzinli modellerinde de 2000 TL’ye varan indirimler de sunuluyor. Hilux ise 3200 TL’ye varan indirimle sizleri bekliyor. Toyota’nın yeni tasarım anlayışının öncülerinden olan ve zarif çizgileriyle segmentinde dikkat çeken Yeni Toyota Avensis ise 56.900 TL’ den başlayan fiyatlarla Toyota Plazalar’da prestijli bir sürüş için yeni sahiplerini bekliyor.

Haziran ayına özel kampanya ile Toyota farklılığını yaşamak isteyenler için, yüzde 1,08’den başlayan faiz oranlarıyla 60 aya varan vade, ilk ödemenizi Kasım 2012’de yapabileceğiniz 4 ay taksit erteleme ve balon ödeme gibi birçok avantaj bulunuyor. İkinci el aracını satmak ve yeni bir Toyota almak isteyenlere de, eski araçlarına uygun fiyatı bulabilmek için 3 ay ek süre verilen “vadeli takas” hizmeti ile de büyük kolaylık sağlanıyor. Markası ne olursa olsun otomobillerini takas yapmak isteyen müşterilerin de açık oto pazarlarında yorulmadan, ilanlarla uğraşmadan, otomobil alım satımında; güvenli, kaliteli, bütün işlemlerin tek bir noktadan yapıldığı hızlı “Xchange by Toyota” uygulamasından yararlanmak için Türkiye’ye yayılmış Toyota Plazalar sizlere en iyi hizmeti vermek için bekliyor.