“Hızlı ve Öfkeli 6”nın yıldızı Giulietta

 “Hızlı ve Öfkeli 6”nın yıldızı Giulietta

Fast & The Furius www.e-motoring.comAlfa Romeo Giulietta, otomobil ve aksiyon tutkunlarının tüm dünyada merakla beklediği “Hızlı ve Öfkeli 6” filmini, Türkiye’de henüz vizyona girmeden özel bir galada davetlilerle buluşturdu. Gösterildiği ülkelerde gişe rekorları kıran serinin 6. filminin galası, Alfa Romeo Giulietta’nın sponsorluğunda, 23 Mayıs Perşembe akşamı İstinye Park Cinemaximum Imax salonunda gerçekleştirildi. Galada, 120 Alfa Romeo sahibinin yanı sıra, Alfa Romeo’nun http://www.facebook.com/AlfaRomeoTurkiye resmi facebook ve www.twitter.com/AlfaRomeoTR resmi twitter sayfasından davetiye kazanan 50 talihli ile basın mensupları yer aldı.

Alfa Romeo Giulietta, önemli bir kısmı Londra’da çekilen, adrenalini yüksek sahneler ve modifiye edilmiş otomobillerin yanında sürükleyici hikayesiyle de kendine özgü bir hayran kitlesi yaratan “Hızlı ve Öfkeli” serisinin 6. filmindeki sahnelerinden tam not aldı. Dev bir kargo uçağının kalkışının engellenmeye çalışıldığı aksiyon sahnelerin tümünde, hem gövdesi hem de kabin içi modifiye edilen Alfa Romeo Giulietta nefes kesici performansı ile Alfa ruhunu tamamen yansıttı.

Filme özel hazırlanan “Alfa Romeo Giulietta Hızlı ve Öfkeli 6’nın Yıldızı” reklam filmi ise Alfa Romeo resmi Facebook sayfasının yanında markanın resmi Youtube sayfası üzerinden 4 günde 300.000’in üzerinde takipçi tarafından izlendi.

“Hızlı ve Öfkeli 6”nın yıldızı olan ve aksiyonu yüksek kovalamaca sahnelerinde kullanılan Alfa Romeo Giulietta’nın Quadrofoglio Verde versiyonu da İstinye Park Cinemaximum fuaye alanında bir ay boyunca sergilenecek.

Fast & The Furius www.e-motoring.com