Hobilere bol yer: Fabia Combi Scout

 Hobilere bol yer: Fabia Combi Scout
Reklam

Skoda’nın kompakt boyutları ve pratik özellikleriyle dikkat çeken modeli Fabia Combi, arazi araçlarından esinlenilen donanımlara sahip “Scout” versiyonuyla özgürlüğün keyfini yaşatacak. Fabia Combi Scout, 1.4 lt benzinli ve 1.6 lt yeni nesil TDI dizel motor seçenekleri, 37 bin TL’den başlayan kampanyalı satış fiyatlarıyla, Skoda bayilerindeki yerini aldı.

Markanın kompakt sınıftaki otomobili Fabia Combi üzerine geliştirilen Fabia Combi Scout, bir yandan kullanışlı aile otomobili özellikleriyle dikkati çekerken diğer yandan da özel koruyucu gövde parçalarıyla farklı bir görünüm sunuyor.
“Farklı” ve kullanışlı bir otomobil sahibi olmak isteyenleri hedefleyen Fabia Combi Scout, özel olarak tasarlanan siyah renkli tamponları, yine siyah renkli geniş plastik yan kaporta koruma parçalarıyla tam bir arazi aracı görünümü sergiliyor. Bu görünüm, aracın ön ve arka tamponlarının alt kısmında bulunan metal koruyucularla da pekiştirilmiş. Tüm bu unsurlar, farklı bir görünümün yanı sıra özelikle toprak yollarda aracın boyasının küçük hasarlar almasını önlemeye yönelik olarak düşünülmüş. 16 inçlik özel jantlarsa sportifliğin yanında araca yükseklik kazandırmış. Tavan rayları ise dış mekandaki Fabia Combi Scout’a özel detaylardan.

reklam
Skoda Superb

İç mekandaysa sportif koltuklar, Scout modeline özgü döşemeler, Scout logolu paspaslar, deri direksiyon simidi ve sportif metal pedallar öne çıkıyor. Fabia Combi Scout, arka koltukların katlanmasıyla 1460 litreye ulaşabilen yükleme hacminin yanı sıra geniş güvenlik ve konfor donanımlarını da standart olarak sunuyor.
Fabia Combi Scout, Türkiye’de 1.4 lt 85 HP gücünde benzinli ve yeni nesil 230 nm torku ve 90 HP gücüyle yüksek çekiş ve performans sunan 1.6 lt TDI dizel motor seçeneğiyle satılıyor. 1.4 lt benzinli motora sahip Fabia Combi Scout, haziran ayında 37 bin TL’lik kampanyalı satış fiyatıyla dikkati çekerken, 1.6 lt TDI dizel seçeneği de 43.500 TL’lik fiyata sahip.

reklam

1 Comment

  • İyi, hoş, güzel araba ama torpidoları çok soğuk, insancıl değil…

Comments are closed.