Honda Türkiye’de yeni atamalar

 Honda Türkiye’de yeni atamalar


Honda Türkiye’de bazı yöneticilerin görevlerinde değişiklikler yapıldı. Markanın Projeler Genel Müdür Yardımcılığı görevini sürdüren Kadir Kutluay, Pazarlama ve Planlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevine atanırken Otomobil Satış Müdürlüğü görevini yürüten Güray Yücel, Pazarlama Müdürlüğü’ne atandı.

1997 yılından bu yana Honda Türkiye A.Ş’de görev yapan Kadir Kutluay, Yedek Parça Satış Sonrası Bölge Müdürü olarak iş hayatına başlayıp sırası ile Yedek Parça Müdürlüğü, Motosiklet Satış ve Pazarlama Müdürlüğü, Araç Satış Kıdemli Müdürlüğü ve ardından Projeler Genel Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulundu. Kutluay son olarak Honda Türkiye Pazarlama ve Planlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevine atandı.

Kariyerine 1994 yılında Tofaş/Fiat’ta Reklam ve Promosyon Uzmanı olarak başlayan Güray Yücel ise 1997-2000 yılları arasında ToyotaSA’da Reklam, Halkla İlişkiler ve Etkinlik Yöneticisi olarak görev yaptı.2000 yılında Honda Türkiye’de Pazarlama Şefi olarak çalışmaya başlayan Yücel, sırasıyla Pazarlama Müdürlüğü, Motosiklet Satış ve Pazarlama Müdürlüğü, Otomobil Satış Müdürlüğü görevlerini üstlendi. Yücel son olarak Honda Türkiye motosiklet ve otomobil Pazarlama Müdürlüğü görevine atandı. Bu pozisyonda görev yapan Can Eroskay ise Honda Türkiye Satış Müdürü oldu. Güray Yücel ayrıca Honda Türkiye motosiklet eğitim merkezi yöneticiliği de yapacak.