Honda’nın Akıllı Telefon Sesli Kontrol Sistemi şimdi de iOS’ta

 Honda’nın Akıllı Telefon Sesli Kontrol Sistemi şimdi de iOS’ta

Honda Smartphone Voice Control system now available on iOS smartphones – CB750 Hornet

Reklam

Honda tarafından geliştirilen Akıllı Telefon Sesli Kontrol Sistemi (HSVCS) Android cihazların yanı sıra artık İOSuyumlu olarak da kullanıma sunuluyor. Honda RoadSync mobil uygulaması üzerinden kullanıcıların telefondaki uygulamalara erişmelerini sağlayan Honda Akıllı Telefon Sesli Kontrol Sistemi artık iOS14 ve üzeri iOS işletim sistemleri tarafından da destekleniyor.

reklam
Reklam

Dünyanın önde gelen motosiklet üreticisi Honda tarafından geliştirilen Akıllı Telefon Sesli Kontrol Sistemi (HSVCS)Avrupa’da Android cihazlardan sonra İOS ile uyumlu olarak da kullanıma sunuluyor. Honda mühendislerinin geliştirdiği bağlanabilirlik sistemi daha önce yalnızca Android cihazlar ile kullanılabiliyordu. Honda motosiklet kullanıcılarının Honda RoadSync mobil uygulaması üzerinden telefonlarındaki uygulamalarına erişmelerini sağlayan Honda Akıllı Telefon Sesli Kontrol Sistemi artık iOS14 ve üzeri iOS işletim sistemleri tarafından destekleniyor.

Honda Roadsync uygulaması, Honda kullanıcıları tarafındanücretsiz olarak App Store ve Play Store üzerinden mobil cihazlarına indirilebiliyor. Honda RoadSync mobil uygulamasının tüm işlevleri, sesli komut veya sol gidonda bulunan 4 yönlü kumanda anahtarı üzerinden yönetiliyor. Böylelikle sürücünün akıllı telefonunu sürüş esnasında cebinde veya depo çantasında güvenli bir şekilde saklayarak odaklanmasına destek sağlanıyor. Honda Akıllı Telefon Sesli Kontrol Sistemi, yeni CB750 Hornet, XL750 Transalp, X-ADV, ADV350, Forza 750 ve Forza 250modellerinde standart donanım olarak yer alarak kullanıcıların beğenisine sunuluyor.