Hyundai Euro 2012 finaline götürüyor

 Hyundai Euro 2012 finaline götürüyor


8 Haziran’da başlayan ve tüm dünyanın heyecanla takip ettiği Euro 2012 futbol şampiyonasının resmi sponsoru Hyundai, birbirinden güzel ödüllerle bu coşkuya ortak oluyor. www.hyundaifutbol.com sitesine girerek Euro 2012 maçlarıyla ilgili yorumlarını paylaşanlar içinde yorumu en çok ReTweet alanlardan jürinin belirleyeceği 3 kişi, final maçına Hyundai’nin misafiri olarak gidecek. Ayıca yine jürinin belirleyeceği 1 kişi, HaberTürk Spor Gazetesi’nde 1 gün köşe yazma hakkı kazanarak, futbol bilgisini tüm Türkiye’ye gösterecek. Her maçın ardından en çok ReTweet alan yorumun sahibi ise Euro 2012 atkısı kazanıyor.

8 Haziran’da başlayan ve 1 Temmuz’a kadar sürecek olan Euro 2012’nin resmi sponsoru Hyundai, www.hyundaifutbol.com sitesine yapılan Euro 2012 yorumlarını Twitter üzerinden yayınlıyor. Siteye giriş yapan kişiler Euro 2012 ile ilgili yorumunu tweet olarak paylaşıyor ve yorumu ReTweet edilmesi için sitedeki yerini alıyor. En çok RT edilen tweetlerin sahipleri büyük ödülleri kazanmak için jüri karşısında yarışma hakkı kazanıyor.

İlk günden beri büyük ilgi çeken hyundaifutbol.com’da, ödüllerin en çok akıllarda yer edecek olanı; en çok RT edilen yorumlar arasından jüri tarafından seçilecek olan 3 kişinin Euro 2012 final maçını yerinde izleme şansı yakalayacak olması. Final maçına gidecek bu 3 kişi 26 Haziran’da belli olacak.

Euro 2012 resmi sponsoru Hyundai’nin şampiyonanın takipçileri için hazırladığı bir diğer harika ödül ise, seçilecek 1 kişinin HaberTürk Spor Gazetesi’nde bir günlüğüne köşe yazarı olma deneyimi yaşayacak olması. Maç yorumları en çok beğenilerek seçilecek bir kişinin gerçek bir spor yazarı gibi kaleme alacağı Euro 2012 yazısı, final maçının ardından HaberTürk Spor Gazetesi’nde yayınlanacak. Kampanya kapsamında her maçın ardından en çok RT alan tweetlerin sahipleri de unutulmadı. Her maçın ardından yorumu en çok RT alan kişiler her gün Hyundai’den Euro 2012 atkısı kazanmaya devam ediyor.

Euro 2012 heyecanının doyasıya hissedilediği www.hyundaifutbol.com sitesi şampiyona boyunca tüm futbolseverlerin yorumlarına açık.