Hyundai test edenler kazanıyor

 Hyundai test edenler kazanıyor
Reklam

Hyundai iX35 www.e-motoring.comHyundai’nin geleneksel hale gelen test sürüş günleri, yine kazandırmaya devam ediyor. 15 Haziran–5 Temmuz tarihleri arasında düzenlenen “Hyundai Test Sürüş Günleri” süresince, Türkiye çapındaki 81 adet yetkili satış noktasında farklı Hyundai modelleri ile test sürüşü yapanlara çekilişle birbirinden iddialı hediyeler kazanma imkanı sunuluyor.
Modern otomobilleriyle olduğu kadar sponsoru olduğu FIFA futbol organizasyonlarında da öne çıkan Hyundai, FIFA U-20 Dünya Şampiyonası kapsamında Hyundai ile test sürüşü yapan herkesi hem yepyeni otomobillerin kalitesiyle tanıştıracak hem de birbirinden iddialı hediyeleri kazanma imkanı sunmuş olacak.
Tüm dünyada yaşanacak futbol coşkusunu showroomlarına taşıyarak müşterilerine eşsiz deneyimleri yaşatmanın yanısıra test sürüşüne katılan herkesi yepyeni bir Hyundai sahibi yapmaya davet eden marka, yapılacak çekiliş ile 10 adet LED TV, 50 adet FIFA U20 Dünya Kupası Final Bileti, 20 adet FIFA 2013 oyunlu konsol ve 5 adet spor kol saati gibi hediyelerden kazanma şansı da sunacak. Eski Hyundai sahipleriyle birlikte yeni kullanıcılar kazanmayı da hedefleyen marka aynı zamanda Hyundai Kredi avantajları hakkında da bilgi vererek tüm imkanlardan müşterilerine sağlayacak. Hyundai Kredi’nin sunduğu uygun ve cazip ödeme koşullarıyla da yeni Hyundai modellerine ulaşmak artık çok daha kolay olacak.
Farklı kullanım amaçlarına cevap veren ve hepsi de segmentlerinin en iddialı araçları olan tüm Hyundai modelleri için 60 aya kadar varan uygun ödeme koşulları sunulurken aynı zamanda iX35 1.6 lt için 40.000 TL, 36 Ay, %0,65 ve i30 için de 30.000 TL, 36 Ay, %0,73 gibi oldukça avantajlı kredi seçenekleri bulunuyor.

reklam
Skoda Superb