Yeni 208

Hyundai’den full+full müşteri memnuniyetine

 Hyundai’den full+full müşteri memnuniyetine

Hyundai, garantisi biten Hyundai marka araçları kapsayan yeni servis kampanyası ile müşterilerine yüzde 30’a varan fiyat avantajı sunuyor. Hyundai’nin 24 Kasım 2012’ye kadar geçerli olacak servis kampanyası dahilinde periyodik bakım, fren, debriyaj, amortisör, motor parça ve işçiliğinde yüzde 25, sileceklerde ise yüzde 30 fiyat avantajı sunularak garantisi bitmiş tüm Hyundai araç sahipleri yetkili servislere bekleniyor olacak. Kampanya süresi boyunca tüm Hyundai araçlara ücretsiz check-up hizmeti de sunuluyor. Ayrıca Hyundai Yetkili Servisleri’ni ziyaret edip test sürüşü yapan müşterilere yüzde 5 ekstra işçilik indirimi ve anlaşmalı yetkili servislerden 4 adet lastik alan herkese de kışlık mont hediye ediliyor. Üstelik müşterilerine ödemede de kolaylık sağlayan Hyundai, anlaşmalı banka kartlarına artı 5 ay taksit ve 2 ay erteleme fırsatı sunuyor.

Aracını kışa hazırlamak isteyen araç sahipleri, Hyundai’nin avantajlarla dolu kampanyasıdan yararlanmakla beraber aynı zamanda Hyundai Satış Sonrası’nın sunduğu garantisi bitmiş araçlara yönelik Özel Ultra Yol Yardım Hizmeti’yle de tanışmış olacaklar. Bu ayrıcalıklarla dolu kampanyalardan faydalanmak için tüm Türkiye genelindeki 50’den fazla ilde ve 83 noktada faaliyet gösteren Hyundai Yetkili Servisleri’ni ziyaret etmek yeterli. Kendilerine en yakın yetkili servisi öğrenmek isteyenler www.hyundai.com.tr adresine göz atabilirler.

Satış sonrasındaki müşteri odaklı faaliyetleri ile sektörün en hızlı büyüyen markası konumunda bulunan Hyundai, 5 Yıl Garantili Ultra Servis, Kapınızdaki Servis, Havalimanındaki Servis, Ücretsiz Check-Up, Yol Yardım ve Hyundai Kasko gibi 14 farklı kategorideki eşsiz hizmetiyle müşteri memnuniyetine ne kadar önem verdiğini gözler önüne seriyor.

Kapınızdaki Servis Hyundai
Hyundai, 5 Yıl Garantili Ultra Servis ile başlayan hizmetleri dahilinde bir kez daha gücünü ve kalitesini ortaya koyarken satış sonrasındaki mükemmel hizmet ve kalite anlayışını Kapınızdaki Servis Hyundai hizmetiyle devam ettiriyor. Müşteriler evlerinden çıkmadan araçlarının bakım ve onarımı yapılıyor ve bunun için herhangi bir Hyundai Yetkili Servisi’ne telefon açmak yeterli oluyor. Kapınızdaki Servis Hyundai Hizmeti ile müşterilere verilen gün ve saatte Hyundai markalı araçlar kapı önünden alınarak, gerekli bakım ve onarımı yapıldıktan sonra tekrar kapıya teslim ediliyor.

Havalimanındaki Servis Hyundai
Bir diğer önemli hizmet ise Havaalanındaki Servis Hyundai adı altında sunuluyor. Kapınızdaki Servis Hyundai ile benzerlik gösteren bu hizmetteyse yoğun tempoya sahip Hyundai sahiplerinin artık bakım veya onarım için zaman ayırmaları gerekmiyor. Araç sahipleri seyahate giderken Hyundai’leri havalimanından alınıyor, bakım ve onarımı yapıldıktan sonra dönüş tarihinde tekrar havaalanında teslim edilirken isteyen müşteriler evlerine de teslimat yaptırabiliyor.

Hyundai Ücretsiz Check-Up ile tam 37 noktada kontrol
Hyundai Ücretsiz Check-Up ise araçların genel kontrolünün Hyundai Servis titizliği ve kalitesinde, uzman teknisyenler tarafından gerçekleştirildiği, üstelik hiçbir ücret ödenmeyen bir hizmet. Araç içi genel kontrol, kaput altı, sıvı seviyeleri, boya-kaporta kontrol, lastiklerin durumu, araç altı ve akü kapsamında tam 37 noktadan kontrol yapılarak araç hakkında sahibine detaylı bir ekspertiz sunulmuş oluyor.

Ön Muayene ile zorunlu muayenedeki strese son
TÜVTÜRK zorunlu araç muayenesine önceden hazırlanıp zamandan kazanmak isteyen Hyundai müşterileri için gerekli tüm kontrol ve bakımlar yine Hyundai Yetkili Servis titizliği ve kalitesinde yapılıyor. Böylece araç sahipleri muayene esnasında oluşabilecek aksaklıkları da önceden engellemiş olup muayene için tekrar zaman harcamak veya stres yaşamaktan da kurtulmuş oluyorlar.

Hızlı Servis ile zaman kazanmak çok kolay
Hızlı servis kapsamındaki işlemler, randevuya gerek kalmadan, dünya çapında ödüllü uzman teknisyenler tarafından, standart servis cihaz ve ekipmanları kullanılarak bir saatten kısa sürede gerçekleştiriliyor. Müşteri memnuniyetine son derece önem veren Hyundai, böylelikle zamanla yarışan müşterilerine de destek olarak araçlarını hızlı bir şekilde kullanıma hazır hale getiriyor.

Hyundai Yol Yardım her an göreve hazır
Hyundai Yol Yardım, yolculuğu esnasında olası bir arıza durumuyla karşılaşan müşterilerine zaman kaybetmeden yardım ediyor. Araç sahipleri nerede olurlarsa olsunlar bir telefon ile yardım alabiliyorlar. Hyundai Yol Yardım Kapsamındaki Hizmetler; Gezici Servis, Çekici Hizmeti, Onarılan Aracın Alınması İçin Seyahat, Acil Mesajların İletilmesi ve Eve Dönüş/Seyahate Devam/Konaklama’dan oluşuyor.

Hyundai Kasko ile tam güvence
Hyundai, binek otomobil ve ticari araçlarını risklere karşı eksiksiz güvence ile koruyan “Hyundai Kasko Sigortası” sayesinde tüm Hyundai kullanıcılarına kendini ekstra güvende hissettiriyor.

Randevulu Servis ile tam zamanında hizmet
Hyundai sahipleri internet veya telefon aracılığıyla Hyundai Yetkili Servisleri’ni ziyaret etmeden önce randevu alarak zamandan tasarruf edebiliyor. Sunduğu hizmet kalitesini daha da artıran Hyundai Yetkili Servis’lerine www.hyundai.com.tr’den ulaşmak mümkün.

Orijinal Yedek Parça ve Aksesuar
Orijinal yedek parça kullanımı, araçların performansını yükseltirken, uzun ömrü ve dayanıklılığı sayesinde taklit parçalar gibi kısa sürede yenilemeyi gerektirmiyor. Hatta taklit parçalar, araçlardaki diğer orijinal parçalar ile uyumlu olmayacağından araca zarar verebiliyor. Orijinal Yedek Parça kullanmak her açıdan hem güvenli hem de ekonomik. 2 Yıl garantili işçilik ve orijinal yedek parça Hyundai Yetkili Servislerinde müşterilere sunulurken Hyundai orijinal aksesuarları ile de araçların görselliği bozulmamış oluyor.

Dünya Çapında Ödüllü Teknisyenler
Hyundai Yetkili Servislerinde araçların bakım ve onarımı, dünyanın en yetenekli Hyundai teknisyenleri tarafından gerçekleştiriliyor. En son gerçekleştirilen 8’inci Dünya Teknisyenler Olimpiyatı’nda gümüş ve bronz madalya ile mükemmel teknisyen ödülü kazanan teknisyenler, Hyundai Akademi tarafından yeni teknolojiler ve gelişmeler konusunda düzenli olarak eğitim alıyorlar.