İç mekanıyla ödüle aday

 İç mekanıyla ödüle aday

2013 Hyundai Santa Fe www.e-motoring.com
Hyundai, SUV segmentindeki yeni oyuncusu Santa Fe ile global anlamda başarılar elde etmeye devam ediyor. Yeni Hyundai Santa Fe, son olarak Amerika’nın en saygın otomotiv endüstrisi bilgi ve araştırma merkezi Wards Auto editörleri tarafından “10 En İyi İç Mekan” listesine dahil edildi. Geçtiğimiz yıl Accent Blue ve Grandeur modellerinin de katıldığı bu listede bu yıl Hyundai’yi Santa Fe temsil etmiş olacak.
Son derece fonksiyonel iç mekana sahip otomobillerden oluşturulan listede, yenilikçi yapısıyla dikkat çeken Santa Fe, böylece bir çok premium rakibini geride bırakarak en iyi 10 otomobilden birisi olarak seçildi.
Wards Auto Editörü Tom Murphy “Hyundai Santa Fe, yeni haliyle orta ölçekli bir ailenin SUV gereksinimlerini fazlasıyla karşılıyor. Ergonomik, konforlu ve zevkle döşenmiş. Aynı zamanda uygun fiyatıyla da kayda değer bir model olarak öne çıkıyor. Ayrıca lüks bir görünüm ve his sunması da Santa Fe’nin artıları. Hyundai, akıcı tasarım felsefesiyle dizayn dilini güçlendirmek adına mükemmel bir iç mekan sunuyor” dedi. Wards Auto editörleri, yenilenen iç mekanı ile öne çıkan toplam 46 araç arasından en iyi 10 otomobili finalist olarak seçerek, Şubat ayından bu yana araçlar hakkında araştırmalar yapıyor.

Hyundai Amerika Baş Tasarımcısı Christopher Chapman, en iyi 10 otomobil kategorisine dahil olan modelle ilgili olarak “Yeni Santa Fe, müşterilerimiz için rahat, fonksiyonel ve modern görünümlü bir iç mekan sunuyor. Kaliteli malzemeler kullanılarak hazırlanan iç mekanda sezgisel kontroller ve günümüzün aktif ailelerinin çeşitli ihtiyaçlarını karşılayacak geniş bir yaşam alanı bulunuyor” dedi.

2013 Hyundai Santa Fe www.e-motoring.com