Yeni 208

Kia’da Aralık ayına özel kampanya

 Kia’da Aralık ayına özel kampanya


Kia, Aralık ayında kampanya koşullarını daha iyileştirerek devam etme kararı aldı. Kia’nın A segmentindeki modeli Picanto, C segmentindeki iddialı modeli yeni Kia cee’d ve SUV sınıfının başarılı modeli Kia Sportage, kampanya kapsamında son derece cazip indirimlerle satışa sunuluyor. Kia Picanto modelinde ve yeni Kia cee’d modelinde 5000 TL’ye ve Kia Sportage modelinde 8000 TL’ye varan indirimler uygulanıyor.

Dünyaca ünlü Red Dot tasarım ödülü sahibi Kia Picanto, 1.25 lt benzinli motor ve düz/ otomatik vites seçeneği ile satışa sunuluyor. Yeni Kia cee’d, ülkemizde 1.6 lt hacminde, DCT otomatik vitesli benzinli 135 HP’lik ve 1.6 lt hacminde 128 HP’lik dizel düz/otomatik vites seçenekleriyle Concept, Concept Plus ve Premium olmak üzere 3 farklı donanım seviyesi ile tüketiciyle buluşuyor.

Şehir içi kullanıma uygun kompakt bir SUV aracı olarak pazarda önemli bir yere sahip olan Kia Sportage da, ülkemizde 1.6 lt hacminde, manuel şanzımanlı, benzinli ve 2.0 lt hacminde dizel otomatik vites seçenekleriyle satışa sunuluyor.