Kia’dan ‘akıllı’ uygulama

20120721-135321.jpg

reklam
Reklam

Kia Türkiye, Kia kullanıcılarına yönelik olarak geliştirilen Smart KIA Iphone uygulamasını hizmete soktu. Kia sahiplerine Iphone platformu üzerinden kullanabilecekleri ve Kia satış sonrası hizmetlerle ilgili kullanıcılarına kolaylıklar sağlayan Smart KIA uygulaması ile birlikte Kia sahipleri; güncel fırsatlar, satış sonrası kampanyalar ve Kia satış sonrası ürünleri hakkında bilgi sahibi olabiliyorlar.

reklam

Smart KIA kullanıcıları Türkiyedeki tüm Kia yetkili satıcı ve servislerinin adreslerine ve iletisim bilgilerine ulaşabiliyor, dilerlerse uygulama üzerinden e-mail yoluyla servis randevusu alabiliyorlar. Ayrıca, herhangi bir araçlarıyla ilgili herhangi bir arıza durumunda, tek tuşla Kia yol yardım hattına ulaşabiliyor ve Kia yol yardım hizmetinden faydalanabiliyorlar.

İlk etapta iPhone, iPod ve iPad cihazları üzerinde kullanılabilecek Smart KIA Iphone Uygulaması, yakında android işletim sistemine sahip cihazların da kullanımına sunulacak.

Kia Türkiye ve Kia Motors Corporation tarafindan ortak gelistirilen ve tüm dünyadaki KIA distribütörleri arasında da bir ilk olan Smart KIA uygulaması, iTunes üzerinde yer alan App Store’dan ücretsiz olarak indirilebiliyor.