Malezyalı Proton uygun fiyatlarla atakta

 Malezyalı Proton uygun fiyatlarla atakta


Ulubaşlar Holding bünyesindeki Ulumotor’un Türkiye distribitörlüğünü yürüttüğü Malezyalı Proton, tüm Gen 2 Hatchback ve Persona Sedan Lowline modellerinde 28 Mayıs tarihinde yeni bir kampanyaya başladı. 30 Haziran’a kadar sürecek bu kampanya kapsamında modeller 27.900 TL’ye satışa sunuluyor.

Yeni Model Araçlarda mp3 Çalma Özelliği
2012’ye yenilik katan mp3 çalma özelliği GEN2 ve Persona araçları farklılaştırıyor. GEN2 (Hatchback) ve Persona (Sedan) modellerinin konfor donanımları arasında ABS, Klima, Çift Airbag, Yol bilgisayarı, Mp3 Çalar ve diğer aksesuarlar bulunuyor. Ön gergili emniyet kemerleri, hava yastıkları ve üstün güvenlik donanımlarıyla Gen2 ve Persona kullanıcılarını yaralanmalara karşı koruyor. Gazla, dizelden daha az yakıt tüketimi sağlayan modeller Ulumotor güvencesiyle Malezya’da üretiliyor.

Hesaplı Periyodik Bakım ve Yaygın Hizmet Ağı
Ulubaşlar Holding bünyesindeki Ulumotor güvencesi, yaygın hizmet ağı ile ihtiyaç olan her koşulda müşterilerinin takdirini kazanarak, satış sonrası hizmetlerde de tatminkar rakamlara ulaşıyor. Periyodik bakımlarda hesaplı fiyatlamalar ve uygun yedek parça seçenekleri 38 hizmet noktasında kullanıcılarını bekliyor. Uygun faizle banka kredisi alarak veya kredi kartına taksit imkanıyla ödeme kolaylığı sağlayan kampanyada; kefilsiz, bankaya gitmeden 72 aya kadar 5 dakikada kredi alarak otomobil sahibi olmak mümkün. Marka farkı gözetmeksizin takasa olanak veren kampanyada takas bedeli 3 ay ertelenebiliyor.

reklam

Cazip fırsatlarla yepyeni bir otomobil sahibi olmak istiyorsanız 5 yıl veya 100.000 km garantili tüm Gen 2 Hatchback ve Persona Sedan Lowline versiyonlarında, 33.900 TL olan anahtar teslim fiyatının 27.900 TL indirimli kampanyasından yararlanmak mümkün. Malezyalı otomobil üreticisi Proton sınırlı ve demode donanımlarla atılım peşinde! Uygun görünen fiyatlar yardımcı olabilecek mi meçhul…