Mavi Işık’ta geçmek serbest!

 Mavi Işık’ta geçmek serbest!

Türkiye’nin en büyük kredi kampanyası ile Mavi Işık’ta Ford’a geçme fırsatı Aralık ayında da sürüyor. Pazar liderliğini 10’uncu yılda da sürdüren Ford, Kasım ayında başlattığı Türkiye’nin en büyük ve rakipsiz kredi kampanyası Mavi Işık’ı Aralık ayında da sürdürüyor. Kasım ayında büyük ilgi gören kampanya kapsamında yeni araç sahibi olan her iki Ford müşterisinden biri, FordFinans kredisinden yararlandı.

Mavi Işık kampanyası kapsamında sadece Kasım ayında destekli kredi kullananların sayısı 4 kat artarken Ford müşterilerinin yarısına yakını, 24.000TL’ye 24 ayda yüzde sıfır faiz fırsatından yararlandı. Kasım ayında gösterilen ilgiye bağlı olarak kampanyayı Aralık ayında da sürdüren Ford, yılın son büyük kampanyasında birbirinden cazip avantajlar sunmaya devam ediyor.

1. Avantaj: Tüm Ford araçlar için 24.000 TL’lik kredi alıp, sıfır faizle 24 ayda geri ödeyebilirsiniz.
2. Avantaj: Transit Connect Kombi sahibi olmak istiyorsanız ÖTV farkını Ford sizin için ödüyor.
3. Avantaj: Ticari araç sahibi olmak istiyorsanız balon ödemeli kredi kullanabilirsiniz.
4. Avantaj: Ford Options kullanırsanız aylık 288 TL’den başlayan taksitler ve ücretsiz FKasko hediyesi ile istediğiniz araca sahip olabilirsiniz.
5. Avantaj: FKasko yaptırırsanız 1 yıl boyunca 200 TL’lik Ford hediye çekinden yararlanırsınız.

Ayda 426 TL’ye Focus, 288 TL’ye Fiesta
Dinamik tasarımları kadar üstün teknolojik donanımlarla B ve C sınıfı araçlarda teknolojiyi erişilebilir kılan Ford, Yeni Ford Focus’u Ford Options ile ayda sadece 426 TL taksitle müşterilerine sunuyor. Sınıfının en çok tercih edilen 5 kapılı modeli olan stil ikonu Ford Fiesta ise 288 TL’den başlayan taksitlerle Ford tutkunlarına ulaştırılıyor.

Transit Connect Kombi’nin ÖTV farkı Otosan’dan
Aralık ayı sonuna kadar Transit Connect Kombi’de ÖTV farkını ödeyen Ford, 2012 model Ford Transit Connect sahibi olmak isteyenlere 5000 TL peşinat ve 60 aylık vade seçeneğinin yanı sıra; balon ödemeli kredi seçeneğiyle ayda 473 TL taksit fırsatı sunuyor.

Ayrıca ağır işlerin üstesinden kolayca gelen orta ticari araçlarda da özel imkanlar sunan Ford, Aralık ayı fırsatlarıyla Ford Transit sahibi olmak isteyenlere balon ödemeli ticari kredi ile aylık 641 TL’den başlayan taksitler sağlıyor.

FKasko ile hem araç hem sürücüsü güvende!
Ford, Ford Options kredisi kullanarak Ford araç sahibi olanlara, bir yıllık FKasko hediye etmeye Aralık ayında da devam ediyor.