Micra’da Punch seçeneği

 Micra’da Punch seçeneği

Nissan Micra’nın yeni donanım versiyonu Punch Türkiye’de satışa sunuldu. 1.2 litre benzinli motora sahip Micra Punch, düz ya da sarsıntısız vites değişim keyfi sunan CVT otomatik şanzıman seçenekleri ile geniş bir kullanıcı kitlesini hedefliyor. İnci beyazı ve İnci siyahı renkleri ile farklılaşan Nissan Micra Punch 33.097 TL’den başlayan fiyatlara sahip.
Nissan Micra Punch’ta dış görünümde dikkati çeken krom çerçeveli ön tampon, iç kabinde sunulan ısıtmalı ön koltuklar ile yolculuklara daha ferah bir kabin sunan açık bej iç döşeme, aracın göz dolduran özellikleri arasında yer alıyor.
Punch’ın diğer ekipmanları arasında ise otomatik klima, sürücü ve yolcu makyaj aynası, krom iç kapı kolları, 6 hava yastığı, MP3 bağlantı ünitesi, ön sis farları, 15″ alüminyum alaşımlı jantlar ile ABS, EBD ve ESP sistemleri standart olarak yer alıyor. Sürekli değişken oranlı CVT otomatik vitesli versiyonda ise çok fonksiyonlu yol bilgisayarı sunulan teknolojik donanımlar arasında bulunuyor.

Nissan Micra Punch, düz vites versiyonunda kilometre başına sadece 115gr., otomatik vitesli versiyonunda ise kilometre başına 125gr. karbondioksit salımıyla çevreci bir kimliğe sahip. Öte yandan Micra Punch şehir dışındaki 4.3lt’lik düşük yakıt tüketim değeri ve sınıfının en kısa dönüş yarıçapına (4,5m) sahip olması ile dikkat çekiyor.