GALERİ New York Otomobil Fuarı GALERİ

 GALERİ New York Otomobil Fuarı GALERİ

112. New York Uluslararası Otomobil Fuarı’nda sergilenen bütün yeni otomobilleri Manhattan’daki Javits Center’dan stand fotoğraflarıyla galerimizde görebilirsiniz. Fuarda yeni modellerin açılması durumunda onlar da eklenecektir.

Dünyanın en önemli otomobil fuarlarından New York Uluslararası Otomobil Fuarı, 112. kez, medya mensuplarına yapılan tanıtım şovlarıyla başladı.New York Manhattan’daki Javits Center’de, Amerika’da ve dünyanın değişik ülkelerinde yayın yapan otomobil dergisi ve sektörel gazetecilere sunumların yapıldığı şovda, tüm katılımcı otomobil şirketlerinin yaklaşık 1000 yeni 2012 ve 2013 model araçları ve otomobil endüstrisinin son yenilikleri tanıtıldı. Fuarda Acura NSX Concept, BMW M6, Buick Enclave, Chevrolet Impala, Nissan Altima, Subaru XV Crosstrek, Fisker Atlantic Design Prototype, Honda Crosstour Concept, Hyundai Santa Fe, Mercedes-Benz GL gibi otomobiller öne çıktı.

Otomobil teknolojisinin ulaştığı en son yeniliklerin gözdesi ise uçan otomobil oldu. Medya mensuplarının standın önünde kuyruğa girdiği gözlenirken, oto şovda sergilenen modelin Massachusetts eyaletinin trafik plakası ile podyumda yer aldığı gözlendi. New York Otomobil Fuarı’nın göz alıcı yeni modelleri arasında bu sene en çok ilgi çekenlerin elektrikle çalışan mini araçların olduğu gözlendi. Her kesimden tüketiciye üretim yapan firmaların yanı sıra lüks kategoride üretim yapan firmaların da son modellerini tanıtmak için New York Otomobil Fuarı’nı çok iyi bir şekilde değerlendirdikleri dikkatlerden kaçmadı.

Dünyanın en büyük 42 otomobil üretici firmasının 2012 ve 2013 modellerinin sergilendiği New York Uluslararası Otomobil Fuarı 6 Nisan ile 15 Nisan tarihleri arasında ziyaret edilebilecek.

reklam

[nggallery id=21]

reklam