Nissan tutkunlarına fırsat

 Nissan tutkunlarına fırsat

Temmuz ayında binek araç segmentinde ilk on marka arasına giren Nissan, Ağustos ayı kampanyaları ile yükselişini sürdürüyor. Micra ve düz vites Juke için yüzde 0 faiz imkanı ile kredi kullanma fırsatı sunan Nissan, dizel Juke alacaklar için de KDV’nin yarısını ödüyor.
Temmuz ayı otomobil satışlarının açıklanması ardından Nissan 2011 yılının Temmuz ayında elde ettiği rakamları ve Ağustos ayı kampanyalarını açıkladı. Yılın 7. ayında 62.907 adet satışa ulaşan otomotiv sektöründe, 1054 adet satış gerçekleştiren Nissan, geçen yılın aynı ayına oranla yüzde 59 büyüyerek yüzde 2.47 pazar payına ulaştı.

Nissan Türkiye Genel Müdür Yardımcısı İlkim Sancaktaroğlu, Temmuz ayı satış rakamlarına ilişkin olarak şu şekilde konuştu; Nissan Türkiye olarak başarı grafiğimizi istikrarla yükseltmeye devam ediyoruz. Temmuz ayında 43.518 adete ulaşan binek araç segmentinde ise ilk on marka içerisine girmeyi başardık. Yine Temmuz ayı rakamı olarak geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 76 büyüyerek yüzde 3.4’lik pazar payı elde ettiğimizi de söylemek isterim. Ayrıca ilk yedi ayda toplam 483.950 rakamına ulaşan sektörde 10.118 adetlik satış gerçekleştirdik ve yüzde 2.09’luk genel pazar payına ulaştık. Toplam pazarda satışların yüzde 42.5 büyüdüğü dönemde, Nissan’ın satış adedi yüzde 109 arttı.

Nissan’ın kampanyaları Ağustos ayında da ses getiriyor
Nissan, Ağustos ayında farklı olmak isteyenlerin tercihi Juke için özel kampanya fırsatları sunuyor. Başlatılan kampanya kapsamında düz vites Juke için 10 bin liralık kredi kullananlara 12 ay boyunca yüzde 0 faiz imkânı sunulurken Juke dizel versiyonlarında ise Ağustos ayı boyunca KDV’nin yarısı Nissan tarafından ödeniyor.
Micra kampanyasında da yüzde 0 faiz uygulaması yaz sonu fırsatları arasında dikkat çekiyor. Nissan, Ağustos ayı içerisinde Micra için 14 bin liralık kredi kullananlara 14 ay boyunca yüzde 0 faiz imkanını sunuyor.