Otomatik Qashqai’de Eylül fırsatı

 Otomatik Qashqai’de Eylül fırsatı


Sahip olduğu sürekli değişken vites oranları sayesinde sarsıntısız sürüşler sağlayan otomatik şanzımanı ve dikkat çekici yakıt tasarrufu sunabilen Qashqai CVT, Eylül ayında da özel kampanya fırsatlarıyla satışa sunuluyor. Kampanya özel fiyatı ve yüzde 0 faizden başlayan kredi imkanları ile bayilerdeki yerini alan Nissan’ın crossover modeli Qashqai, düşük yakıt tüketimi ve kullanım kolaylığı ile şehrin yoğun trafiğinde sarsıntısız ve rahat bir sürüş deneyimi sağlayabiliyor. Kampanya kapsamında yüzde 0 faizden başlayan kredi seçenekleri ve 53.341 TL’lik başlangıç fiyatı ile Nissan bayilerinde otomobil severlerle buluşan otomatik vites Qashqai’nin yanı sıra düz vites Qashqai ise 49.341 TL’den başlayan fiyatı ile satışa sunuluyor.

Türkiye’de bugüne kadar 28 binden fazla kişinin tercihi olan Nissan Qashqai, hem konfor hem de yakıt tasarrufu açısından fark yaratıyor. CVT teknolojisi ile kademesiz vites geçişleri tekniğini kullanarak hızlanmalarda sarsıntısız bir ivmelenme sağlıyor. Nissan Qashqai CVT otomatik viteste önceden belirlenmiş bir vites değişim oranı olmadığından diğer otomatik vitesli araçlarda oluşan vites değişim şokları ve vites değişimlerinde oluşan gecikmeler Qashqai’de hissedilmiyor. Nissan Qashqai’nin bu özelliği diğer otomatik vitesli araçlara göre daha “konforlu” bir sürüş sunarken, Qashqai “yakıt tüketiminde” de tasarruf sağlıyor.

Nissan Qashqai CVT için güvenlik donanımları, panaromik cam tavan, navigasyonlu renkli geri görüntü kamerası ve tavan rayı gibi üst sınıf özellikleri farklı olmak isteyenler için alternatif olarak sunuluyor. Juke, Micra, Note ve diğer Nissan modellerindeki ayrıcalıklar da Nissan bayilerinde görülebilir.