RHCP, Peugeot sponsorluğuyla geliyor

 RHCP, Peugeot sponsorluğuyla geliyor

Müzikseverlerin uzun zamandır Türkiye’de konser vermesini beklediği Amerikalı funk rock grubu Red Hot Chili Peppers, Peugeot 208’in de sponsorları arasında olduğu, Pozitif Live tarafından gerçekleştirilecek organizasyonda, İstanbul’da ilk kez 8 Eylül Cumartesi akşamı santralistanbul’da sahne alacak. Çeşitli sürprizlerin gerçekleşeceği 8 Eylül tarihindeki konser çerçevesinde Peugeot 208, 2 çifte bilet kazanma şansı, 1 çifte ise biletini Golden Ring’e dönüştürme şansı sunuyor.

reklam

Bilet kazanma şansı
Peugeot 208’in de sponsorları arasında olduğu Red Hot Chili Peppers İstanbul Konseri’nde Peugeot, hayranlarına konser bileti kazanma ve konsere bilet alanların biletlerini Golden Ring’e dönüştürme fırsatı sunuyor. Foursquare ve twitter üzerinden yapılacak yarışmalara katılıp, yarışmanın gereğini yerine getiren 2 çifti, RHCP İstanbul Konseri bileti kazanma ve 1 çifti de konser biletini Golden Ring’e dönüştürme şansı bekliyor.

reklam
Yeni 208 Advertisement

#simdinebekliyorsun hashtag’ine en güzel tweeti at, RHCP hayaline yaklaş
01 Eylül’den itibaren #simdinebekliyorsun hashtag’ine en güzel tweeti, 08 Eylül saat 19.45’e kadar yollayanlar arasından seçilen bir şanslı izleyiciye 2 kişilik GOLDEN RING bileti hediye edilerek, kategorisi yükseltilecek. Kazanan talihlinin bileti, konser alanında seçen jüri tarafından Peugeot standında verilecek.

Facebook/peugeoturkiye sayfasını Beğen, detayları öğren
Tüm bu etkinliklere katılım koşulları, 30 Ağustos tarihinden itibaren www.facebook.com/peugeoturkiye sayfasından duyurulacak. Tüm bunların yanı sıra konseri izlemeye gelen Red Hot Chili Peppers hayranlarını, Peugeot standlarında, farklı süprizler ve hediyeler bekliyor.