Skoda modellerinde büyük takas indirimi

 Skoda modellerinde büyük takas indirimi


Skoda’nın Temmuz ayına özel takas indirimi kampanyasıyla, yüksek teknolojili motorlara ve zengin donanımlara sahip tüm Skoda modellerini 2000 ila 7300 TL arasında değişen takas indirimleriyle satın almak mümkün. Bu kapsamlı takas indirimi kampanyası sayesinde Skoda’nın popüler küçük modeli Fabia’ya, versiyonlara bağlı olarak 2000 ile 2800 TL arasında değişen indirimlerle sahip olmak mümkün.
Markanın en popüler modeli olan, geniş bagaj hacmi ve düşük yakıt tüketimi sunan motor seçenekleriyle büyük beğeni toplayan Octavia ise, kampanya çerçevesinde temmuz ayı boyunca 7300 TL’ye varan takas indirimleriyle satılıyor.
Geçtiğimiz aylarda yakıt cimrisi 1.6 lt dizel motorlu Greenline seçeneği de satışa sunulan ve büyük beğeni kazanan Skoda’nın SUV modeli Yeti de, Temmuz ayının getirdiği avantajlardan yararlanıyor. Yaz aylarının heyecanını Yeti ile yaşamak isteyenler için Temmuz boyunca 6400 TL’ye varan takas indirimi fırsatları sunuluyor.
Skoda’nın aileleri hedefleyerek geliştirdiği ve geniş bagaj hacminin yanında pratikliğiyle de göz kamaştıran modeli Roomster ise, 2100 ile 2500 TL arasında değişen takas avantajlarıyla tatil yolculuğu yapmak isteyenlerin seçenekleri arasında yer alacak.
Prestijin simgesi ve konforlu yolculukların garantili adresi olarak nitelenecek Superb de, bu kampanya kapsamında 6700 TL’ye varan takas avantajlarıyla tutkunlarını Skoda showroomlarında bekliyor.