Skoda’dan 6000 liraya varan indirimler

 Skoda’dan 6000 liraya varan indirimler

Skoda Kasım ayı boyunca sürecek kampanyasıyla tüm modellerinde 6 bin TL’ye varan indirimler yapıyor. Zarif ve yalın tasarımı ile şıklığını yollara yansıtan Fabia 2300 TL’ye varan indirimler ile kampanyadaki yerini alırken, şıklığın adresi Superb’te 6000 TL’ye ulaşan indirim dikkat çekiyor. Kompakt ve 300 litre bagaj hacmiyle kullanışlı küçük otomobillerin sembolü Fabia 28.400 TL’den başlayan fiyatlar ile kampanyaya dahil olurken, prestiji Superb ile yaşamak isteyenler bu amaçlarına 54.300 TL’den başlayan fiyatlar ile ulaşabiliyorlar.

Skoda’nın üstün teknoloji ile geliştirdiği ve tasarımıyla SUV segmentinde dikkat çeken dinamik bir araç olan Yeti, model ve motor seçeneklerine göre 2300 TL’den başlayıp 4600 TL’ye varan indirimiyle Skoda kampanyasında farkını yine ortaya koyuyor. Yeti’nin fiyatları 44.800 TL’den başlarken, SUV kalitesi, dinamizmi ve şıklık yollara yansıyor. 560 litrelik bagaj kapasitesi ile aile otomobili kavramına yeni bir bakış açısı kazandıran Octavia, ferahlık, sağlamlık ve güvenliği de yansıtırken ekonomik olma özelliğini de kampanyada ortaya koyuyor. Octavia’da 4300 TL’yi aşan indirimler ve 38.700 TL’den başlayan fiyatlar, Skoda’nın cazibesini bir kez daha gösteriyor.
Klasik Skoda tasarımına modern çizgiler eklenilerek yenilenen görüntüsüyle bambaşka bir hava yakalayan ve küçük MPV segmentinde rekabeti bir üst boyuta taşıyan Roomster da kampanyada 1500TL’ye varan indirimiyle segmentinde yine bir adım öne çıkıyor.