Subaru’ya “En İyi, En Güvenilen ve En Performanslı Marka” ödülü

 Subaru’ya “En İyi, En Güvenilen ve En Performanslı Marka” ödülü
Reklam

Subaru,  ABD’nin prestijli Kelley Blue Book Marka İmajı Ödüllerinde üç kategoride birinci seçildi. Subaru, 2020 yılı için En İyi Marka (Best Overall Brand), En Güvenilen Marka (Most Trusted Brand) ve En Performanslı Marka (Best Performance Brand) ödüllerine layık görüldü. 2020 Kelley Blue Book Marka İmajı Ödüllerinde En İyi Marka ödülünü kazanan Subaru, En Güvenilen Marka ve En Performanslı Marka unvanlarına ek olarak lüks olmayan markalar arasındaki tüm derecelendirmelerde en yüksek ortalama puanı almayı da başardı. Kelley Blue Book müşterileri, hem gündelik tüketicilerin hem de doğru fiyat, daha fazla fayda ve performans arayanların ihtiyaçlarını karşılayan güvenli, ferah, yakıt tasarruflu araçlar sunma konusundaki itibarı nedeniyle Subaru’yu seçti.

reklam
Reklam

Kelley Blue Book Marka İmajı Ödülleri, sıfır otomobil alımında heyecan yaratan marka özellikleri oluşturmayı ve sürdürmeyi başaran etkileyici otomobil üreticilerini ödüllendiriyor. Kazananlar, Kelley Blue Book’un Marka İzleme (Brand Watch) araştırmasının tüketici otomotiv algı verilerine dayanarak seçiliyor.

Brand Watch, KBB.com web sitesi üzerinden yılda 12.000’den fazla sıfır araç alıcısının verisini toplayıp inceleyen bir online marka ve model algı izleme araştırması. Araştırma, oldukça kapsamlı bir çalışma ile, sıfır otomobil satın alanların satın alım kararlarını yönlendiren önemli faktörleri nasıl algıladıkları ve yeni otomobil müşterileri arasında marka/model bilinirlik ve sadakatini nasıl sağladıkları hakkında bilgi sunuyor.

2020 Kelley Blue Book Marka İmajı Ödülleri hakkında daha fazla bilgi için https://www.kbb.com/articles/awards/brand-image-awards/ adresini ziyaret edebilirsiniz.