Tepee’sinden ışık alıyor!

 Tepee’sinden ışık alıyor!

10 yıl kadar önce yola demode station wagonların yerini alma iddiasıyla çıkan kompakt vanlar, sadece bu başarılarıyla kalmadı! Zaman içinde kendi kulvarını aşıp ciddi ciddi bir segment sahibi olup rakamsal başarılar da kaydettikten sonra stile de oynamaya başladılar. Peugeot Partner Tepee’nin binek ya da ticari amaçlı ‘tepe’ versiyonu Premium Zenith Pack, şık görüntüsüyle dikkat çekiyor. Çok amaçlı bir kompakt vana statü kazandırıldığı gözlenen Partner Tepee Premium Zenith Pack, özel bir seri olarak hazırlanmış.

Zenith olarak adlandırılan cam tavan, araca dışarıdan bakıldığında gözlere hitap ederken, kabinde sunduğu ferah ve aydınlık ortam, havalandırma kanalları ve araç içi parfüm sistemi ile yolcuların keyifli ve rahat seyahat etmelerini sağlıyor.

Partner Tepee Premium Zenith Pack de sürücü üzeri tavan eşya rafı, tavan orta konsol eşya gözü, tavan orta konsol eşya rafı ve yük bölümünde tavana entegre 2 kapaklı 60 litrelik eşya saklama bölümü bulunuyor. Ailelerin ihtiyacına göre ustaca düşünülmüş bu pratik eşya saklama gözleri, araç içinde hayatı daha da kolaylaştırıyor. Aracın şık görünümlü tavan barları, özel sabitleme sistemi ile hem uzunlamasına hem de yanlamasına kullanılabiliyor.

Partner Tepee Premium Zenith Pack’de, Premium Pack 110 HP versiyonuna ek olarak; 4 parça camdan oluşan Zenith tavan, tavan konsolunda eşya saklama gözleri, araç içi parfüm sistemi ve havalandırma kanalları, yük bölümünde tavana entegre eşya saklama kutusu, uzunlamasına veya yanlamasına takılabilen tavan barları, park yardım sistemi, elektrikli katlanır yan aynalar ve 16” Arenal tipi alaşım jantlar standart sunuluyor.